Ćurke i način njihovog držanja

Pa dobro, gde je nasa koleginica gospodja @Visnja? Ili je na godisnjem ili nas vise ne poznaje?
 
Moje su skoro pocele trojku a izlezene su 21.04. Izgleda da se smirila ona sto sam imao problema sa njom, kao da je pocela normalno da se ponasa.
 
To jesigurno .. veca i dobra zarada . ali kupaca sve manje za curetinu , nema narod pare .. u tome je problem . prasice ima ko da kupije ,pecenjare i tu se ne sekiram. ali ovo em je bolje meso ali cena im ne odgovara , e da je dzaba tu bi se i naslo kupca ha ha .. :ppozdrav:
 
Nije da nedostajete nego falite opasno. Tema skoro zamrla, evo @SAMA jos ne moze da dodje sebi od jucerasnje slave. Ovo je za Chat u zivinarstvu, ali valjda urednici nece zameriti.:osmeh:


:haha:

Što se "vadite" na SAMA, pišite u svoje ime ? :haha:
Za chat? Nadam se da neće zameriti. Šarmirao ih je Vaš osmeh i zlatan zub :haha::haha:
 
@Visnja

Ne vadim se ja na @SAMA, ali za pravu diskusiju moram priznati Vi i Vas sarm mi falite. Sto se zuba tice uglavnom su moji sem umnjaka.:haha:

Vi ste izgleda sarmirali i urednike ovoga foruma. Svi moraju da napisu tacnu lokaciju, a Vi Vojvodina, ipak je to sirok pojam. Kazem ja odosmo van teme.
 
@Visnja

Ne vadim se ja na @SAMA, ali za pravu diskusiju moram priznati Vi i Vas sarm mi falite. Sto se zuba tice uglavnom su moji sem umnjaka.:haha:

Vi ste izgleda sarmirali i urednike ovoga foruma. Svi moraju da napisu tacnu lokaciju, a Vi Vojvodina, ipak je to sirok pojam. Kazem ja odosmo van teme.

Kanda jesam ,upravo sam dobila sam opomenu :haha: I, pošto ne nameravam da napišem lokaciju, samo bih se pozdravila sa vama.
Pozdrav i čitam vas (ponekad) : )) I, ipak, više volim trešnje :haha:.

Edit: Ne lutajte često van teme : )
 
Molba uredniku ove teme:

Ja Dusko58 molim u svoje i ime ostalih u ovoj temi, cenjenog urednika da dozvoli gospodji @Visnja ostanak na forumu i sa ovom lokacijom. Sami ste napisali da moramo biti fleksibilni sa damama posto manjkaju. Treba damama dozvoliti da ipak imaju neku svoju intimu. Takav gest urednistva bio bi ::super::. Zahvalan.
 
@strile
Pozdrav druze. Kada su curke starije i kada se ne ispustaju na pasu pozeljno je dodavati mlevene deteline u hranu, ako se hrane sa brasnastom hranom. Ako jedu peletiranu hranu (granule) onda se dodaje peletirana lucerka.
 
Evo par slika ćuraka koje držimo za svoje potrebe u nekoj polu organik varijanti o kojoj sam već pisao. Po ceo dan su u ovom velikom ispustu u jabukaru a imaju i hrane po volji. Mirzino jato je od 16 komada a ima ih bar tri starosti, različiti su i hibridi a uglavnom smo ostavljali po par komada kad neko otkaže ili smanji narudžbinu. Verovatno će biti problema kad neki ćurani udju u polnu zrelost jer će tada neke ćurke biti jos jako mlade pa će morati da padne odvajanje.

 
Nazad
Vrh