Ćurke i način njihovog držanja

@vebra
Gresite gospodine. Ovo je samo pocetak jednog lepog druzenja i prijateljstva.:ppozdrav:
 
Kad sam bio mali pricalo se ko se tuce taj se voli.Onda sam malo porastao,pa bolje voditi ljubav nego rat.Sto stariji zavrsava se sa :ppozdrav:ziveli.
 
Ne skreci s teme.Lepse je za kompjuterom i uz :ppozdrav:,nego u kokosincu.Potrosnja struje se drasticno povecala.Ventilatori se usijali.Nadam se da ce obe strane izdrzati.
Ako prezive,vodim ih na kupanje u naravno vreloj vodi.
 
Ja malopre bio kod curaka, jadne samo dahcu ni vode ne mogu da piju. Dobro sam uradio sto sam napravio pauzu sa pilicima. Nekada je i rodjena zena u pravu, ali to nije razlog da mi :ppozdrav:
 
Niko se ne javlja, pa hajde ja cu. Curke lepo napreduju jos su na CU-II gran. a izlezene su 21.04 2011. Zeza me ovo vreme sada. Malo kisa malo sunce pa ispustaj pa uterivaj, ali ziv junak sve izdrzi.:ppozdrav:
 
Moje ćurke ( izležene oko 15. V ) već su pojele dva džaka po 25 kg ĆU III( živinu hranim ISKLJUČIVO granulama). Živahne, pitome ( prave maze), veći deo dana provode puštene po travnjaku. I dalje mislim da će biti 1 ćurka i 9 ćurana, uostalom svake godine mi se " zalomi" nekako tako :haha:.
 
@Visnja
Sigurno Vam je lepo i prijatno kada Vam se tako "zalomi":osmeh:
Interesuje me samo koji to prijatan izgled i sarm posedujete, kada jadniku trgovcu uzmete 9 curana i jednu curku. Sada on najverovatnije gaji 9 curaka i jednoga curana. Mora da Vam je izgled i sarm ::super::.
 
Poslednja izmena:
@Visnja
Sigurno Vam je lepo i prijatno kada Vam se tako "zalomi":osmeh:
Interesuje me samo koji to prijatan izgled i sarm posedujete, kada jadniku trgovcu uzmete 9 curana i jednu curku. Sada on najverovatnije gaji 9 curaka i jednoga curana. Mora da Vam je izgled i sarm ::super::.

:haha:

Paaaa, šta da Vam kažem, nisam sasvim sigurna, ali mi se tako čini, a obavestiću Vas, čisto da vidim kojim procentom mogu prepoznati razliku, ali svakako pri samoj pomisli 9:1 prijatno mi je :haha:

Eh, pa sad, kako da Vam opišem izgled i šarm? :sta:, sumnjam da je to presudno, eto Vi ste živi dokaz da to nema uticaja, izjavili ste da ne raspoznajete ćurane dok ne bude " iz aviona vidiljivo" :haha:, znači da sam upotrebila pravu reč: " zalomilo se", samo ne znam kako tako svake godine ?:sta:

Da, posedujem, poprilično.....
 
Jel to cista sreca ili ste sami birali,pa se opet posrecilo ili mozda znate nesto::namigivanje::sto necete da kazete:cvetic:.
 
Jel to cista sreca ili ste sami birali,pa se opet posrecilo ili mozda znate nesto::namigivanje::sto necete da kazete:cvetic:.

Ne, ne znam razliku kada su mali, ni sada nisam sigurna iako im je 10-ta nedelja, ali po pokazateljima na koje se godinama oslanjam, čini mi se da je tako kako sam napisala, valjda imam sreću, ili sam simpatična prodavcu, a on zna razliku :haha::haha:

P. S Hvala za buket, baš ste pogodili koje cveće obožavam :)
 
@Visnja

Koliko znam Vi ne uzimate jednodnevne (za koje sam izjavio da nemam pojma sta je sta) nego starije, a tu se moze uociti razlika. Ipak je trgovac slab prema Vasem izgledu i izgleda neodoljivom sarmu.:osmeh:
 
@Visnja

Koliko znam Vi ne uzimate jednodnevne (za koje sam izjavio da nemam pojma sta je sta) nego starije, a tu se moze uociti razlika. Ipak je trgovac slab prema Vasem izgledu i izgleda neodoljivom sarmu.:osmeh:
:)

Vi ste prodavac i znate kako to funkcioniše :haha: Tačno, godinama već ne kupujem jednodnevne ćuriće. Kupujem tronedeljne( obično), nekada i starije:)
 
:haha:

Paaaa, šta da Vam kažem, nisam sasvim sigurna, ali mi se tako čini, a obavestiću Vas, čisto da vidim kojim procentom mogu prepoznati razliku, ali svakako pri samoj pomisli 9:1 prijatno mi je :haha:.....

Bože kakvi ste ljudi.:haha:Ne pitate da li će ćurki biti prijatno ako bude zaboravljeno da se pokolju na vreme.Teško li se jadnici !!!!
 
Nazad
Vrh