Ćurke i način njihovog držanja

Polako ljudi, nije redak slučaj da se više članova domaćinstva javlja sa jednog naloga tj. profila. Opustite se.
 
Polako ljudi, nije redak slučaj da se više članova domaćinstva javlja sa jednog naloga tj. profila. Opustite se.
Mi smo uvek budni, nista nas ne sme iznenaditi... Nego, ako neko laze , laze sebe... A sve i da je neko drugi u domacinstvu koristio isti nalog, opet je to jedno te isto domacinstvo, isto dvoriste , iste curke...Kojih ima samo u virtuelnom svetu ! U realnosti, curke ne postoje, kad je on u pitanju, toliko...
P.S. Strana 14, post 277...
Sve to objasnjava ko si i sta si !
 
Poslednja izmena:
ovako, karalicu ti si covek cudan neki, nema te nema , pa onda dodjes da ispravljas krive drine....Kao prvo moj otac nije veterinar nego profesor na poljoprivednom fakultetu, covek od teorije, bez dana praxe....tako da mi njegovi saveti neznace mnogo, cenim vise savete koje dobijem od valjevca, i duska...posto su ljudi jako iskusni....ja STVARNO prvi put uzimam curke u zivotu, moj brat koji zivi takodje u Nisu, samo na drugom kraju, isto koristi ovaj profil, i on zaista gaji curke, samo nekako nije mi on bas mnogo upucen, on je vise onako staromodan....tako da njega i nepitam, a te postove koje ste nabrojali od pre nekoliko meseci, su njegovi postovi, posto mu ja dozvoljavam da udje i da komentarise.. JOVANIPS JE SKRACENICA OD JOVAN, I PETAR ,STEFAN, TO SU MOJA RODJENA BRACA...konkretno Petar mi je ulazio na profilu., stefan je inzinjer...sto se tice proliva kod jedne od curaka, taco je, lecio sam ga Vitaminom C u ampulama, koje NE IDU NA RECEPT, VEC SE KUPUJU U APOTECI PO CENI OD 24 DIN PO KOMADU....NIKAKAV JA EXPErIMENT NE REALIZUJEM, VEC SE SAMO NE PRAVIM KAO GOSN KARALIC DA SVE ZNAM, A ONO REZULTATA NIGDE NAZALOST...sto se pilica tice tovim ih 6-7 godina i tu se vec stvano razumem...ako nekom nije nesto jasno, slobodno nek pita....:haha: ocigledno neko je ovde mnoooogooo ljubomoran, a mislim da se taj zna...covek iza senke, samo ulazi kad treba da hejtuje nekog....zalost i tuga
 
evo dok citam pojedine komentare , sticem utisak da danas imati fakultiet, neznaci i da imas znanje, iz oblasti za koju si se skolovao.Pa moj otac je profesor na poljoprivrednom fakultetu i sve savete koje ste dobili od mene , to sam licno procitao iz njegove knjige.a neki ih ovde osporavaju, indirektno.ajde da prekinemo vise tu diskusiju o tome ko zna, a ko nezna, jer to nije tema ove stranice, kao ni ovog foruma.Svi sve znamo, i svi nista neznamo, jer kako neki filozof rece, samo covek koji nesto zna, zna koliko nezna. ::namigivanje:: Pozzz
P.S.izvinjavam se ako sam nekoga uvredio :ppozdrav:
Ovo je samo deo tvojih postova... Aaaa.... Secas li se kad si nam ono delio savete? I, uvek je tu Karalic, samo se ne busa u grudi ko pojedinci.
P.S. Pozdravi oca Prof , Dr, Mr...
 
da, ja stojim iza svega sto sam reko...ali ipak je teorija jedno, a praxa sasvim drugo..to su saveti teoretske prirode...i ja te zaista molim nemoj vise da citiras moje postove, ako neumes da se odbranis na drugi nacin, onda se covece povuci....mislim stvarno, okomio si ne mene ovde, sve zbog tvoje ljubomore,poklonicu ti te curke na kraju krajeva, pa da se i ti necim pohvalis, ako nista drugo....
 
Vidi, mozes da se molis u crkvi, ali za svaku izgovorenu laz, treba da odgovaras... Proslo je bas dugo vremena, nisi se javljao, mislio si da su dosli neki novi ljudi koje mozes da driblas... Ali, tvoje javljanje je opet neko dezavuisanje clanova... Mislis li ti da smo svi mi ovde kratke pameti, da ne znamo sta si juce pisao? Vidis , sve je zapisano u prethodnim postovima, pa zato ucuti ,ili cu ti uvek odgovoriti nekim tvojim prethodnim citatom. Mislis li ti da je napad najbolja odbrana? Sve da sam i ljubomoran , to ne menja cinjenicno stanje.
P.S. Mislis li ti to, da mi poklonis te tvoje virtuelne curke?
 
pfffff, e ovoliku kolicinu budalastina odavno nisam cuo.......majke mi...pa decko ti se ocigledno bodes sa necim....vrati se dve stranice unazad da vidis moje virtuelne curke....pa nisam se javljao jer nije bila sezona niti curaka niti pilica, i glupo je bilo da se u januar hvalim kako sam naso jedno dnevne curice po ceni od 50din,jer nije sezona, pa zato reko aj sad cu malo da ih ubacujem....jos sad kad si i ti doso, ufff posebnu inspiraciju sam dobio,sad sam merio curana ima 15 kila...zamislite, neznam kako......ajde nam karalicu pametnjakovicu pojasni malo...onako sa naucno-filozofskog aspekta....iz pticije perspektive...hahaha
 
ja sam isto od 4 nedelje uzeo, ali 600din.po komadu, ove od 3 nedelje, 550, a jednodnevne 300...pilici tovni 60, a pilici nosilice 80... isto uvoz iz madjarske, big but 6, i za 5 meseci 30kila.... sad sta je tu istina neznam...kolko je koncentrat CU 2, stoposto:haha: jel zna neko mozda:haha:

pozdrav svima....Hristos vaskrese.
ljudi pomagajte, jedna curka mi je dobila nekakav braon proliv, neznam od cega, stare su 31dan, jedu jedinicu gebijevu , stavljam i kostovit u hrani. a u vodi stavljam po prepuruci veterinara iz apoteke oxytetraciklin sa mesavinom vitamina...sta da preduzimam....imam i ampulu vitamina c od 500mg rastvoreno u 5ml.jel moze i to neko da mi kaze kako se dozira....Hvala.....


Neso mi to brzo ide kilaza da ne jedu i malo olova za pecanje.
 
evo ga sad i ovaj Pevac...haha, samo nzm sta ti znace ovi postovi, ali dobro,,,koncentrat stoposto nije imao nigde, pa sam uzeo gebi i to jedinicu, i ako je trebala dvojka, opet ponavljam zato sto je rano, tako su mi rekli u apoteci...pozzz, ajde nadjite jos neki post, bas se lepo igramo.....
 
pfffff, ,sad sam merio curana ima 15 kila...zamislite, neznam kako......ajde nam karalicu pametnjakovicu pojasni malo...onako sa naucno-filozofskog aspekta....iz pticije perspektive...hahaha

Kad je bio uskrs mora da su to nojevi a na curke. Ako sad imaju 15kg za pet meseci garan 200 kila.
 
ma malo je 200kg, racunaj bolje matematicaru, znaci danas imaju 45 dana, i 15kg:haha: , naprvi proporciju do nekih 5 meseci, to mu dodje nekih pola tone otprilike...
 
pa ne, citamo datum rodjenja 22 april 2000god...pa reko decko, da ne kazem pubertetlija, posto ti je ponasanje taman tu negde..12, 13god.max...
 
Naravno da je to pola tone ( kako ti kazes) ali za deset komada , ali kako ti imas samo dve (i to virtuelne) kolko onda to izadje , matematicaru? Ili, moras da pitas i za to "oca profesora na poljoprivrednom fakultetu":haha:
 
Ljudi stvarno sam u nedoumici, sta je istina a sta zezancija da ne upotrebim tezu rec. Ne vidim razlog da nas covek obmanjuje, ako to radi obmanjuje sebe a ne nas. Hajde da pustimo da stvari idu svojim tokom, a clan jovanips posto ima problema sa dvojnim porukama neka to sredi sa svojim bratom, inace ce se ovakve stvari ponavljati. Ako se budu ponavljale izgubice poverenje i ostalih clanova.:ppozdrav:
 
pa ne, citamo datum rodjenja 22 april 2000god...pa reko decko, da ne kazem pubertetlija, posto ti je ponasanje taman tu negde..12, 13god.max...

Taman mislio da je sve bilo OK, kad" ono...., hajde da se malo smire strasti i rečnik prilagodi !? Mislim da je u predhodnim post-ovima bilo više šale manje zbilje!

:ppozdrav:
 
Ljudi stvarno sam u nedoumici, sta je istina a sta zezancija da ne upotrebim tezu rec. Ne vidim razlog da nas covek obmanjuje, ako to radi obmanjuje sebe a ne nas. Hajde da pustimo da stvari idu svojim tokom, a clan jovanips posto ima problema sa dvojnim porukama neka to sredi sa svojim bratom, inace ce se ovakve stvari ponavljati. Ako se budu ponavljale izgubice poverenje i ostalih clanova.:ppozdrav:

napokon neko pametan da se javi...lepo covek kaze, zasto bih ja nekog obmanjivao, za svaku vasu prozivku ima obrazlozen odgovor, naravno da sam se jos odavno dogovorio sa bratom da mi ne upada na profil, i ne komentarise nista, jer su neki njegovi kometari u proslosti takodje dodirivali gosn karalica...uostalom bas me briga, svako je ovde prica za sebe, i ako ja lazem, sto bi to nekog brinulo...brukam sebe ne Vas.....tako da, stvarno neznam vise sta da kazem....
 
Nazad
Vrh