Ćurke i način njihovog držanja

To mi je najveći problem.Ali moraš da igraš šah.Platiš i s vremena na vreme slučajno odneseš uređeno pile, kao eto desilo se u kolima a bar jednom u tri meseca ga pozoveš na pasulj skuvan u zemljanom loncu pa projice i tako bude šuške uvek za tebe.Šta ćeš "muka naterala vuka".A bez šuške - prob lem.Gledao sam ostale kombinacije slama ... ali kad se mora i to dobro poslužu.Evo ti jedna fotka za danas stižu novi
331kc9g.jpg

p.s.Zahtev za prijateljstvo - danas mi dolazi dete pa će mi pomoći oko ovog "drugog domaćeg jezika":ppozdrav:
 
Opet sam imao neki problem sa korisničkim imenom i lozinkom pa se na odgovor malo čekalo.Karton mi završava posao prvog dana, pokupi svu vlagu i vodu koje se prospe, obzirom da je prihvat i pravi dan najgori - najteži.Sutradan skinem karton i ćurići borave na potpuno suvoj šušci.Ja im dam vodu preko pojilica klasičnih i preko sistema prvi preko niplica, a dešava se da se vode prospe malo više dok ne ukapiraju.Eto to je svrha kartona i ja o njemu sve najbolje.
1zqeo10.jpg

Ovako ti izgleda treći dan
 
pozdrav svim.... sve pohvale za Valjevca i njegove objekte, sve je fenomenalno..imam jedno pitanje, do sd nikad nisam cuvao curke, pa sam resio da sada uzmem 2-3komada jednomesecnih,cisto da se malo oprobam.e sad me interesuje kolike su sanse da neko izgubim, msm znam da je to relativno, ali vi mozda znate neku statistiku:haha: i drugo koliko ce mi otprilike trebati koncentrata do jedno 4 tog mesecac dokle cu ih drzati na koncenratu intenzivno.... :osmeh:
 
hvala grujo, pa ipak sam odlucio uzmem 3 cisto da se oprobam, za pocetak. nemam bas neki objekat poseban, pa da nebude neke stete, 55kg to onda i nije mnogo koncentrata, hvala na savetu...pozz, samo da uzmem dobar hibrid, converter mi se nekako najvise svidja, samo da ga nadjem......
 
Grujo,
izvini, po malo se nerviram da li zbog mog neznanja ili nečeg drugog ne znam.Svaki put kada se konektujem i posetim ovaj naš forum moram korisničko ime pa pasvord i zbog toga i još koje čega dugujem ti dogovor a on je sledeći:
Plinska grejalice "Sijera" košta oko 385 EU.To je ono što ja znam ne kažem da nema drugih i vrsta i cena.Gjrejanje na plin je jako skupo sada jer je plin duplo skuplji nego prošle godine.Međutim mislim da nema alternativu.Video sam ove sezone neke peći na čvrsta gorivo ali sve je to nedovoljno jedino sa plinom možeš da u datom trenutnu dobiješ željenu temeperaturu.Evo ove nedelje a da ne pominjem prvih dana 36-40 stepeni.Skup ali sve to ide u neke cene.U kasnijem periodu moguće su kombinacije koje kakvih peći a plin da "domiri" traženu temperatruru.Opet kažem moje mišljenje.Ako ima primedbi neka mis e ka\e na vreme a ja 'u opet da vas ;astim sa najtayijom fotkom pre 20 minuta 8-mi im je dan - a sve muškarci, pa to nervozno a nemoj da me pitaš šta je ono crno u desnoj strani do plafona.
10ekkmb.jpg
 
Valjevac, super ti je fama, koj hibrid drzis:haha: sta je ono crno sa dene strane plafona:haha:hahahaha
 
@ valjevac
Pa nije valjda druze da im i muziku pustas? Ako je muzika, koji je repertoar? :ppozdrav:
 
Duško , šala na stranu, muzika eliminiše dosta stresova, mislim spoljnih uticaja.Repertorar zavisi od tržišta.Ako se namenjeni gradskoj sredini slušaju "Raku Ešingera" - urbana sredina Lazarevac, a ako su namenjeni seoskoj sredini onda im je repertorar sa "Radio Opanka".
Moj potpis je da u "U svakoj šali ima po malo šale". a ostalo je :haha::haha::haha::haha:
 
ja sam isto od 4 nedelje uzeo, ali 600din.po komadu, ove od 3 nedelje, 550, a jednodnevne 300...pilici tovni 60, a pilici nosilice 80... isto uvoz iz madjarske, big but 6, i za 5 meseci 30kila.... sad sta je tu istina neznam...kolko je koncentrat CU 2, stoposto:haha: jel zna neko mozda:haha:
 
Jednodnevni curici 280,00 din. tronedeljni 500,00 din. CU-I 28% 10/1 500,00din to su cene kod mene u radnji.:ppozdrav:
 
Danas stigli i meni curici, samo posle slika koje je stavio valjevac ja da kacim slike ne smem. :ppozdrav:
 
Duško ko je problem Valjevac i njegove slike eto obećavam ništa više ne stavljam.U čemu je problem
 
@ valjevac
Druze ma salim se. Tvoje slike i objekti su savrseni, i treba da pokazes kako se to radi. Nego tamo gde ja drzim curice nije ni blizu po funkcionalnosti tvojih objekata pa me blam da kacim slike mojih curica. :ppozdrav:
 
Kad bi ti Dusko video u kojim uslovima ja odgajam curke za sebe - video bi da je to isto kao i kod tebe.Ja ostavim skartove, primenim terapiju koprive i ostala organska hrana kao salata uz obaveznu ispasu i sve to bude vrlo dobro dok dodje do finisa.Kad budes klao sada ovo sto odgajas javi se da ti dam recept za curece snicle - pa neka mi neko posle kaze da su tvrde i posne.Eto juce sam za rucak potrosio poslednji dimljeni batak.Hi.Dusmanu poslednji :ppozdrav:
 
@ valjevac
I kod mene ce u nedelju biti dimljeni pa bareni cureci batak takodje poslednji od proslogodisnje ture, za mene posto ja trenutno ne jedem svinjetinu. Zena i cerke za njih posebno bare dimljenu svinjetinu. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh