Nije ni daleko od toga ,najbolje pogledaj oko fakulteta.Хвала ти и на вољи да помогнеш и на информацији. Ваљда ћу се снаћи. Ипак ценим да ситуација са паркирањем у НС није као радним данима у Кнеза Милоша и Немањиној у БГ-у.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Nije ni daleko od toga ,najbolje pogledaj oko fakulteta.Хвала ти и на вољи да помогнеш и на информацији. Ваљда ћу се снаћи. Ипак ценим да ситуација са паркирањем у НС није као радним данима у Кнеза Милоша и Немањиној у БГ-у.
Eво информације од локалца!Суботом се до 14 плаћа паркинг за плаву, црвену и екстра зону и онда ти је бесплатно до понедељка у 7 ујутру. Тако да можеш где год у и око центра или на кеју, све ти је близу тврђаве.
Ево сад гледам на карти сва места која ми предлажете, па тефтеришем адресе, да имам шта да укуцавам у навигацију.Nije ni daleko od toga ,najbolje pogledaj oko fakulteta.
Ја избегавам град и Петроварадин док је егзит у току, превише буде хермафродита за мој укусEво информације од локалца!
Ма није ми проблем врста паркинга и услова његовог коришћења, него просто не знам град, број места за паркирање около. Не бих волео да ми се деси тражење места за паркирање као у улицама око Клиничког центра у Београду, тј. да тражим нешто што постоји само у теорији.
Ево сад гледам на карти сва места која ми предлажете, па тефтеришем адресе, да имам шта да укуцавам у навигацију.
А биће фора ако се покаже да гужве буде мање него у Дебељачи на дан вашара.![]()
Gledao sam na tv-u objašnjenje toga, u principu pranje novca.Kad smo već kod gradnje, može li neko smisleno da objasni ovoliku gradnju stanova i ko to uopšte kupuje?
Са земљом се стало бар код нас, сад већ доста има земље у понуди.Исто као и земљу...
Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
U Sidu koji je jos manji grad kuce pristojne bez 100 000e i da joj treba sve raditi nema da se kupi, stanovi slicno stanje.Са земљом се стало бар код нас, сад већ доста има земље у понуди.
Чак и они велики који су у почетку грабили земљу су повукли ручну. Купују само оно што се налази уз њихово, а и то се прескаче по некад.
Ljudi koji beze iz sela su glavni kupci . Prodaju nasledjenu zemlju i pazare . Ili stariji roditelji koji vise ne mogu da rade prodaju pa novce daju deci . Moje misljenje .Нешто много новца у оптицају за прање, а кукњава на све стране.Код нас у мртвом Врбасу станови у напред распродати, куће у мом насељу иду и до 100000+евра.