Za motoriste, Koji motocikl vozite?

evo ga i moj moped
2ldaudv.jpg
 
bogami...ima jako dobrih masina....svaka cast svima!!!! pa red bi bio i jad da se pohvalim malo...vozim sprint prine 125 :haha: :haha: :haha:
i izbacicu slike za par dana da vidite sta vas drug :ppozdrav: :ppozdrav: vozi...
 
Sprint Adrenalin 125 i Raptor
106wxeg.jpg

343rwh3.jpg

oni su razlog malcice boljeg misljenja o kineskoj robi,mada napominjem da je Adrenalin dosao sa propratnim papirima iz UK,tako da nije ni cudo sto je kvalitet na malo zavidnijem nivou... :D
 
Taj Sprint Pulser i Qingqi 125 su u osnovi isti motor i imaju neunistive agregate-dokazano (nemojte bas bukvalno da me shvatite :D). Jeste da su im prednje vile i zadnji tocak malo osetljivi i potrebno je voditi racuna, masina na svakom radi kao sat posle svih tortura koje su preziveli.. :D
 
Bubu je napisao(la):
Taj Sprint Pulser i Qingqi 125 su u osnovi isti motor i imaju neunistive agregate-dokazano (nemojte bas bukvalno da me shvatite :D). Jeste da su im prednje vile i zadnji tocak malo osetljivi i potrebno je voditi racuna, masina na svakom radi kao sat posle svih tortura koje su preziveli.. :D
hehehe...kad sam ga uzeo,aj odma u polje-nagazio baja 90 kroz njive,kad najednom ispred mene jarak od ispusta vode...povelik-ja reko gotovo,ali taj jarak je presao da nije ni osetio tocak.tada sam znao da sam uzeo pravu stvar! :ppozdrav:a ima snage,a motor ne potrosi ni trinku ulja-od menjanja do menjanja.svaka im cast za agregat.
 
Verujem ti. Jedan drugar koji ima motor kao ti je do sada uspeo 2 ili 3 puta da raspadne ceo zadnji tocak od clovljenja ali masini ni dan danas nista ne fali. Njegov motor je stigao medju prvima.
Samo pazi na prednju viljusku jer se lako uvrne. Proveri tj. dotegni sve srafove na mostovima kojima se utezu stapovi tj. cizme posto su na njemu up-side down vile.
Proveravaj lanac redovno i mazi ga. Ako vidis da se malo isteglio menjaj ga da ne osteti lancanike.
 
srdjan7 je napisao(la):
Sprint Adrenalin 125 i Raptor
106wxeg.jpg

343rwh3.jpg

oni su razlog malcice boljeg misljenja o kineskoj robi,mada napominjem da je Adrenalin dosao sa propratnim papirima iz UK,tako da nije ni cudo sto je kvalitet na malo zavidnijem nivou... :D

Kako se pokazao levi?
 
Zokidrum-na pocetku imao problem sa paljenjem,verovatno dok su nasele karike(valjda)servis rekao tako,i stvarno bilo tako,popravilo se samo od sebe...i pustao malo antifriz na jednom kolenu-koleno zamenjeno. :ppozdrav:
 
srdjan7 je napisao(la):
Zokidrum-na pocetku imao problem sa paljenjem,verovatno dok su nasele karike(valjda)servis rekao tako,i stvarno bilo tako,popravilo se samo od sebe...i pustao malo antifriz na jednom kolenu-koleno zamenjeno. :ppozdrav:

Ok, a kakav je u voznji?
 
zokidrum je napisao(la):
srdjan7 je napisao(la):
Zokidrum-na pocetku imao problem sa paljenjem,verovatno dok su nasele karike(valjda)servis rekao tako,i stvarno bilo tako,popravilo se samo od sebe...i pustao malo antifriz na jednom kolenu-koleno zamenjeno. :ppozdrav:
Pa cini mi se da je malo tezi na motanju pri manjim brzinama,jer dosta je tezak,inace stabilan je,ne uvija se...
Ok, a kakav je u voznji?
 
evo kako smo se mi zanimali sa mojim sukterom tokom sneznih dana.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ih8F3E3zZkU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rrfNfFhmN5I[/youtube]

2djv3b9.jpg
 
Nazad
Vrh