Za motoriste, Koji motocikl vozite?

nažalost nemožem ići šurak mi se ženi u subotu
možda skoknem malo sutra na :ppozdrav: sa drugarima

svi su pozvani :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

index.php
 
u B.C. uobicajeno dobar provod je bio,jedino sto je u subotu uvece pocela kisa koja do ujutru nije stajala.ali mnogima ni kisa nije smetala za dobar provod
 
kombajner je napisao(la):
zoran_vs je napisao(la):
jel to intruder od 125 ccm ? na to me podseca ! :D
da tako je :D za sada time mogu da upravljam u saobracaju pa to i vozim kad budem napunio 18god docice jaca masina trebalo bi biti neki GSXR :cao:
drz se ti cruzera,a za gs-r masina se samo otpozdravi na putu.cruser je za uzivanje u voznji i da te vide i da sve vidis
 
Kao klinac sam vozio apn4,zatim sam kupio etz 125 '90god,a sada trenutno vozim keeway speed 125.Odlican motoric,cetvorotaktni,tosi do 2,5l na 100km prezadovoljan sam njime!
Post je spojen: [time]1286535428[/time]
_________________________________________________
keeway speed 125
http://yfrog.com/mwfotografija347copyj
 
ja sam je najvise 180, nisam imao dobre gume.Nisam kupio nove jer sam duze vreme hteo da ga prodam.puno trosi .kad vidis veliki rezervoar bezi daleko.treba puno pameti da bi ga vozio.ima neverovatan start
 
djabe!!!!!!! 500e.nisam mogao voziti je po nivu.
paljene je bilo elektronsko nikad nija zezalo.
 
ima 25000km iz svajcarske mi je uvezena, ima dva auspuha a zvuk je profi kao da ima jacu kubikazu...ma milina i uzivancija je voziti se snjime... svajcarac ga je cuvao jer mu je bio sesti u garazi...sve stariji tipovi ...pozz
 
Nazad
Vrh