Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Clan 91.
Vozac i putnik motocika, mopeda, tricikla i cetvorocikla moraju za vreme voznje nositi na glavi zakopcanu homologovanu zastitnu kacigu, na nacin propisan deklaracijom proizvodjaca kacige.
 
Ja sam prosao pored njih mislim na policiju,,i nisam imao kacigu i oni su krenuli zamnom i bez rotacije ,bez onih baterijiskih lampi bez prsluka da su saobracajna policija zaustave me i traze mi dozvolu i ja im dam ,i onda je usao u kola i jedno 10 minuta nesto gledao dozvolu i saobracajnu i izlazi i ja ga pitam sta mi je sve pisao i za sta jer mi nije da o ni d avidim nista ni da potpisem i kaze mi ONO sto si zasluzio ,ja ga pitam za sta kaze mali nemoj da se kurc*s dobices po pi**i ja rekao ma dobro i pitam ga kao jel sam ja imao kacigu kada si me zaustavio ili ne kaze aj momci kao palite i ja mahnem kao rukom ono sav sam vas se prekenjao i dodje mi covek mislim pandur sutne me i ja g apitam sta radis to kaze on sta ti nije jasno kome ti sta pretis ja samo majhnuo rukom a pri tom nisam ni gledao u njih nego kretapo ..sad me zanima sta mogu da uradim mislim da odem negde da se zalim za to maltretiranje i vredjanje ili sta ? a lepo bi mi pala neka odsteta . a on otkaz bi treba da dobije... :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
 
Da ti nije srednji prst bio slučajno ukočen kada si mahnuo?
Onako čisto da se nije desilo iz navike?
 
Kad vidis sta ti je pisao onda reaguj ako je neka manja kazna plati nemoj da se cimas, imaces kasnije probleme zbog toga :cao:
 
nemozes ti sa prodanim dusama da izadjes na kraj njih su dvojica a i njihova se vazi imao sam slican slucaj u g. milanovcu.
 
diklofen je napisao(la):
Da ti nije srednji prst bio slučajno ukočen kada si mahnuo?
Onako čisto da se nije desilo iz navike?


Nije nije :haha: :haha: :haha: :haha: mahnuo rukom kao misleci u sebi ma ajde samo da ih se otarasim vec jednom :zli: :zli: Al neka kada dodje do suda i svega toga zvacu ga na sud da vidim sta ce da kaze.
 
evo nova stara zvjerka kupio sam si zipača od sestre malo za polje malo za posao , nije neki super brzi , ali je pouzdan i troši ispod 2,5 litre na 100 km

SDC12580.jpg
 
ja vozim automatoka obicnu ragu staru :haha: ,al ide ko metak nema da fali :nono:. Steta nemam fotke da vidite tu zver
 
pazi
savoris je napisao(la):
ja imam zelju kupiti nesto kao KAWASAKI EN ili HONDA varadero ali ... ::novac:: :udri:
kawa en je coper masina od 50 ks,imao sam ga do pre mesec dana pa sam ga prodao a sad vozim hondu shadow-vt 600,inace sam i clan MK Coper-Srbija
Post je spojen: [time]среда, 30. јун 2010. 08:05:17 MST[/time]
_________________________________________________
honda shadow-vt 600 1997.god
29kxj0p.jpg

339iwc0.jpg
 
Moram u off,ali verujte da mi kipi preko glave :udri: :udri:
Na skuteru mi prvi kais trajao 5000-5500km,on je istruo i zato je pukao,promeni ga jedan "majstor" kais je pukao za 1000-1500km i sjebao varijator i sve zivo to me kostalo oko 6000dinara,sad je na 9200km opet pukao,znaci nije ni 3000km izgurao.
KOJU marku da kupim,sta da radim?? Drugima traju po 8000.

Radi se o skuteru Sprint MAX.
slika-Skuter-Sprint-Max-1225197x640.jpg
 
imam slican skuter samo malo stariji model,i kajs sam menjao na 5000km a do sad je presao skoro 20 000km i kaj je jos uvek kao nov,a serviseri su mi ga menjali pre 4 godine. znaci kajs mi traje vec 15 000km .
 
nosim boje mk coper-srbija,po tome ces me prepoznati na bilo kojem skupu
a inace prosle nedelje je bio skup u Vrscu,sto se tice reklame :haha: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh