Za motoriste, Koji motocikl vozite?

@Matkee
Pa ako nadjes neku jako jako jeftinu masinu u inostranstvu onda se donekle i ispalti,a ako najdes 300,400e jeftiniju onda ne..zbog poreza taksi itd itd...a sto se tice aprilie pegaso lep motor,izdrzljiv,ali ima manu...mana mu je elektronika...uzmi u obzir transalp hondu,ili yamahu xt..posto vidim da si nanveo enduro motore..
 
kawa er5 2001 ko nova, zamalo mi pobego bmw 650f, sledeci paa ili varadero 1000 ako uspem sebe nagovorit opet na enduro a ako ne neki honda cb sigurno pa u penziju sa shadowku 600 ili jace :p
 
Kolega @stankovic hvala na odgovoru, gledao sam u oglasima Hondu Transalp i Yamahu XT, ali i jedan i drugi motor sličnog godišta su oko 1600, 1700 do 2000, a Aprilia se može naći u jako dobrom stanju za 1400 evra, baš sam gledao jednu na Najlon pijaci u NS pre par vikenda... :ppozdrav:
 
Kolega @Markee...ne kazem ja da je to los motor,samo mu je boljka elektornika..al evo ti jos jedan savet,probaj svaki motor,probaj i pegasa,i transalap,i xt..i probaj i freewinda..Ja evo vec sam godinu dana vlasnik Suzukija dr 650...i sa njim i njeve obilazim ,i moto skupove i putujem gde treba...:ppozdrav:
 
Hvala ti kolega @Stanković, za sada o motorima čitam i razgovaram sa bajkerima koje poznajem, pa ćemo videti.... :ppozdrav:
 
Motor

Evo slike i mog motora, štedljiv dobar a može da dobaci i do njive mada više volim dominatora
photo.php
 
Quinqui Cros 200. 2007. godiste.
Odlicna spravica za obilazak atara, prodje gdegod treba, malo trosi, a moze da posluzi za jos kojesta uz put!
Inace obisao sam skoro celu Srbiju sa ovim motoricom!


 
Nazad
Vrh