Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene suncano i toplo bez magle,isti dan kao i juce.Temp +9
 
Kod mene 27 dan sa maglom ove zime a oko 15 ih je bilo cela 24 h. Samo se popni u Gradačac na malo uzvišenje ,eto sunca ko u proleće.
 
Nema traga od najavljene zime oko Bozica videcemo da li ce biti oko Jovandana i oko Sv. Save.Poslovica stara kaze "Sv. Sava Dunav zaledjava".
 
jutro oblacno,(kad kad proprska kisa) i maglovito,temperatura oko +3,trenutno se malo izvedrilo i ogrejao sunce,ali temperatura nije nesto drasticno skocila,oko +4-5C
 
Ko zna sta nas ceka, jos nije kasno dati u zakup na jednu godinu ovim lokalnim mocnicima, pa nek vade kestenje iz vatre.

Stvarno se prisecam kada je bilo ozbiljnijih padavina, od kraja novembra mozda 1-2 kisa i jednom malo snega, prilicno mrsavo. Mi smo ostavili neko betoniranje za maj 2014, a komotno smo mogli i da ga sada zavrsimo.
 
Kazu da je ova godina ista kao 1959 na 1960 godinu... ako neko zna, kakvo je vreme tada bilo neka podeli sa nama, inace moje misljenje ili ce tokom cele godine da nas davi kisa, ili bice susa vec od maja i bice gora nego 2012 godine! Tako nam ameri spremaju sa svojim harp sistemom!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh