Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[TABLE="width: 90%"]
[TR]
[TH="bgcolor: #1A5AA6, align: center"]Прогнозиране средње вредности минималне и максималне температуре[/TH]
[TH="bgcolor: #1A5AA6, align: center"]Прогнозирана средња месечна количина падавина[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]
temp.GIF
[/TD]
[TD="align: center"]
pada.GIF
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
На сликама су приказани графици за средњу месечну минималну и максималну температуру ваздуха у ºС ( леви график) и средњу месечну количину падавина у mm (десни график) за Београд.
Kolege, ako bude ovako Nadrljacemo!
 
Mogu da potpišem da za tri dana unapred ne mogu da prognoziraju ,a ne da im se veruje za ovakve grafikone.
 
Kad napisu kolicinu padavina slobodno podeli na pola, to je kakva takva informacija koju sam uspeo da nadjem... Mada da lazu lazu na kilometar, al i corava koka ubode neko zrno,i samo iz tog razloga pratim razna desavanja :osmeh:
 
Kod mene u decembru palo 10 litra u januaru ni litar! Samo se bojim da ce krajem februara da zacementira jedno pola metra snega.
 
Oblacno je i maglovito.
Po pricama starih,trebalo bi da bude rodna godina kad je ovakvo vreme na Badnji dan.
Neka nam Bog i sutrasnji praznik pomognu da bude tako :ppozdrav:
 
jutro malo oblacno i koja kap prsnula,kasnije izvedrilo milina celi dan,vetric slab temperatura oko 10C
 
Neka i treba.Kada će ako ne sada.Treba lopate dobro iskoristiti da ne zarđaju a i kilograme malo korigovati od krkenzi evri dej.
 
Jaka magla, ali je temperatura u plusu. Moglo bi biti možda i kiše neke, bar mi se tako čini.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh