Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvi put da mi se smrzne voda u stali!!!!!!! Tek sad sam video koliko je nocas bilo hladno... Grejao sam cevi da se otpuste!!!!
 
Trenutno -15 sa tendencijom daljeg pada. U 15h je bilo -10, u 16h -13 a sad u 17,40h je -15. Ujutru u 5 kada inače ustajem očekujem -20. Već sad je neprijatno disati, prži i mnogo bole oči od hladnoće. Totalno je vedro.
 
Jest tako da ledi u nosu ali evo moja se omladina sprema na izlazak .Frizure se prave itd.
 
Kod mene trenutno -10 hladno ali lijepo veče nema vjetra jedino me jebe mljekar juče se pokido danas se smrzo pa ako ne dođe ješ malo umjesto svakodnevni 350litara imaću 1000 po kojekvim burićima,a dobio sam ideju da zovem društvo na novu godinu nek se nadimaju mlijeka umjesto vina
 
Poslednja izmena od urednika:
kod mene trenutno -10 hladno ali lijepo veče nema vjetra jedino me jebe mljekar juče se pokido danas se smrzo pa ako ne dođe ješ malo umjesto svakodnevni 350litara imaću 1000 po kojekvim burićima,a dobio sam ideju da zovem društvo na novu godinu nek se nadimaju mlijeka umjesto vina
slabo će se odazvat na poziv..
I kod nas zateze opasno.
Za sombor u 17 sati - 12
za novogodisnju noc - 17 do - 20 garantovano..
 
cira 92@ Kako je to moguce da je smrzla za 1 noc a pre par god u februaru bilo 25 ledenih dana za redom i to islo ispod -20 .Mora da nisi bio spremio kako treba ili je manje stoke sada.
 
Za celu godinu na području Turije palo 755lit po m2. Samo nek steže, da potuče ove boleščine i žgadiju.
 
Tako pise, to je skinuto. Mislim da to ovi iz meteo zavoda pisu po jacini vetra. Ako gresim neka me neko ispravi.
 
Za sada nije lose pristojnih -8 nema ni vetra niti sneg pada.Neverujem da ce do kraja godine preci -10.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh