Vogel&noot soil solutions

Zna li neko ko prodaje Vogelove raonike osim Vaita i Agrotecha pošto ih oni nemaju
 
U Agropolu (Cantavir) sam video za VN plug raonika iz Poljske, kazu da je dobre kvalitete.024/784-272;0063/11 25 224;064/36 46 743
 
Ja sam uzeo kod Hudjika za moj l950. Uradili su raonici oko 150 kj, i tu su negde na pola (jos nije okrenut vrh!). Fabricki raonici su odradili oko 500 kj, mogli su jos ici, ali ne mnogo
 
Ja sam uzimao pre 10 dana raonike za Vogela u VAIT-u u NS-u, za UN400 dasku raonik je koštao 4800 dinara, a raonik za pretplužnjak je 1700 dinara u kopletu idu takođe i šrafovi.....
 
bel impex sto prodaje original frank-ov, to nemojte kupovati jako los material, original VN permanit tooo je vec roba . Ja sam pitao sefa iz Siriga Micron UN 400 raonik bez kjuna onaj obican kostao nekih 37 eura po komadu, a sa kjunom plus 10 eura. Maltene ista cena kao u VAIT-u. poz.
 
Možda je u cenu uračunata i ona prskalica. Ja sam za moj dao 2.200
oqautf.jpg
 
ja sam isti takav prodao za 1500 prošle godine
Ajde 1500 ako je u dobrom stanju,to je ipak ispod tadasnje cene novog,ali ovaj ga pretera.Zoran BNS-lep vogel-vidi se da nije radio mnogo-ali i lepo si dao.drugar prosle godine uzeo resetkastog-cena prava sitnica 3580 E...
 
Nazad
Vrh