Vogel&noot soil solutions

Evo stigao L 950, doduše polovan al skoro ko nov
16pfvc.jpg


---------- Poruka napisana u 16:50 ---------- Prethodna poruka je at 16:48 ----------

Odmah je i zakačen
29zs93l.jpg
 
E ljudi treba mi jedna informacija. Doterao sam danas Vogel & Noot MS 1050 daske UN 400 4 brazde ravnjak.Trenutno mu je zahvat 4 x 40,pa me zanima kako da prebacim na 35 cm? Hvala unapred...
 
nema 35 nego 36 najmanji zahvat na one cetri rupe se podesava prvi ti je 36 i drugi sa desne strane je 40cm ako ti nije jasno poslacu ti sliku ,:ppozdrav:de si pazario koliko si ga platio ako nije tajna
 
Imaš vjerojatno ovakve 4 rupe. Samo prešarafiš sve 4 brazde na 36.

DSC00272Kopiraj.jpg
 
Imaš vjerojatno ovakve 4 rupe. Samo prešarafiš sve 4 brazde na 36.

Pa ne sastoji se prebacivanje sirine zahvata samo od prebacivanja srafova na 36

Pored toga treba podesiti zahvat prve brazde na onom toplingu napred. Takodje teba podesiti i ugao pluga na toplingu sa strane. Ima du dosta zezanja oko toga narocito ako se radi prvi put.
 
tako je ervine ta sema je od pluga m ne ms jer ms ima 36 najmanji zahvat :ppozdrav:
 
da,verovatno treba. jer plug na tu meru od 40 cm stoji od prvog dana,,,kod nas se tesko ore pa da smanjim brazdu.i ima li negde da se nadje vucna osovina za kvereland 4 brazde ravnjak,posto sam je polomio na pola
 
Lazare-tesko ces to naci,drugar isto trazio,pa je na kraju skunuo krajeve u konus na strugu,zavario,i ojacao sa parcetom cevi okolo.
 
Zrenjaninac,nemoj druže ovakve slike postavljati više,mene zaboli glava (neznam za ostale)
sve pohvale za smeštaj i vozni park,a džabe nekom i da ima ovako kao ti ako neće da čuva i održava kao što se vidi sa tvojih slika:bravo:
 
da,to sam ja vec pokusao i ne vredi ,opet je polomio.pa sam kupio pravu osovinu i evo i nju sam pokidao. dali neko uvozi takve delove za plug

---------- Poruka napisana u 22:47 ---------- Prethodna poruka je at 22:44 ----------

ja tu nalepnicu na plugu nemam,a koji je redosled tok stelovanja,ukratko opisati
 
Nazad
Vrh