Vogel&noot soil solutions

mcbaycow
Nije to moj. To je od mog bratića, a moj je sa 21. strane. Isti su traktori, ali plugovi su malo drugačiji.
 
Antonio ja bih sa tvojim JD i njegovih 135ps trčao sa 4 glave,ovde kod nas al baš trčao,čuo sam ja od ljudi da oko Zrenjanina,Šida ovde blizu mene Pećinci ljudi kažu teške zemlje 90ps 2 glave puna kapa,isto tako moj prvi Vogel koji sam imao za Torpedom prodao sam u okolinu Vrša,čovek kupio koji ima traktor 125ps,kaže isto da su kod njih veoma teške zemlje.
 
A vjerujem. Moj je plug bio 16 cola, sad je na 14 i ima šta vuć u težoj zemlji, au lakšoj ga potjeram malo brže. Otprilike mi je brzina od 6. - 10. km/h ovisno o težini tla.
 
Ja imam M, a bratić XS. AKo mene pitaš neznam točne cijene, novi su kupljeni.
 
kiraj
isti kao i svi drugi,samo što svaki model serije 3 ima opciju tri motora,npr. moj 3070 je bio 68kw tj. 93ps a ima i 3070 sa 88ps,tako isto sam video 3080 sa 97,101 i 105,evo sad baš gledam u knjizi 3095 ima 105,107,112ps.

---------- Poruka napisana u 22:10 ---------- Prethodna poruka je at 21:53 ----------

kiraj
evo sad gledam na traktorpoolu.de ima MF 3095 isti kao moj 95godište samo što ovaj im aprednju hidrauliku,evo isto kao kod mene 82kw,a da i on ima dyna a ja 4x2 menjač
 
hteo sam da pitam dali mozda neko zna ili ima vogel not m ili ms 4 brazni ravnjak da proda oako sam otisao :off_topic: se izvinjavam :ppozdrav:
 
Nema na cemu,al ja sam bas sad naisao na taj u oglase pa eto cisto da vidis... :ppozdrav:
 
danas mi je doterao covek od koga sam kupio vogel not ms 1050 cetri brazde:osmeh: svratite na:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh