Tu se nekad dobro jelo bas ...

Čingi lingi je daleko ispred po kvalitetu i ja ga nebih propustio..
 
I momo do kraja jel si svratio negde da jedes ili ostao gladan

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Bio neki dan u Sarajevu, pa posetih čuvenog samohvaljenog Seja..

Nije loša hrana, ali preterao je sa onim njegovim 'marketingom'..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Takođe bili, probali smo vruće lepinje sa kajmakom, Sejinu sablju i veliku pljeskavicu. Vruće lepinje i kajmak su bili odlični, sablja je dobra, mrvicu ne začinjena, ali je meso bilo mekano i sočno. Pljeskavica definitivno sa previše luka koji je ostao sirov, meni se nikako nije svidjela.
Usluga takođe odlična. Sve je došlo izuzetno brzo. Sve u svemu iskreno puno bolje nego što sam očekivao (Očekivanja su bila na niskom nivou u fazonu kontao sam samo marketing). Tako da ko je u prilici, preporučujem da posjeti, nije kao na YT ali je solidno
IMG-ed58b83c55c6d0291de7a5505fffeac9-V.jpeg
IMG-bc7a0c92973a14d32a30629b8164a25a-V.jpeg
IMG-44f96d4cab124c30e1b927dfa855a646-V.jpeg
 
Poslednja izmena:
Di ima dobra, ali bas dobra pica u NS?
Nije NS, ali je Petrovaradin...
https://www.google.com/maps/place/I...3d45.2432786!4d19.88193!16s/g/11_q7td_v?hl=sr
Pica "Mađarica" im je vrhunska...
Ranije, dok smo vraćali kolegu sa posla za Novi Sad, na povratku kući, pica je bila obavezna za večeru...
Naručimo telefonom negde pri prelasku Žeželjevog mosta, a kolega živi na N. Naselju, taman kad prolazimo kroz Petrovaradin, pica bude gotova i vruća !!!!
I usput zalijemo pivom sa Knez-Petrola u Sremskim Karlovcima... 🍻
 
Kod Bula u Mrčajevcima,ako hoćeš sa nogu.Ako hoćeš restoran onda Belvi ili Petrović,ostalo je sve generički.

Ako hoćeš samo ćevape onda Car Lazar.
 
Ako hoces pecenje u Cacku imas bezbroj opcija. Jos pre neku godinu bilo ih je preko 80. Najbolje pecenje na obilaznici kod Brana s leve strane i kod Dragise sa desne. U Preljini pre kruznog toka za auto put kafana Dicina. Ali gde god odes neces pogresiti.
 
Samo Atenica je svojevremeno imala gomilu čistih pečenjara sve boljih od boljih.. Cene bile baš pristupačne, a kako je sada neznam pošto pored Čačka prođem autoputem, pa me mrzi da ulazim samo radi jela..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh