Tu se nekad dobro jelo bas ...

Momo bio sam pre mesec dana smesten u Kruni,hrana skroz korektna i jeftina. Ne znam da li si probao ljutu Madjarsku čorbu,odlicna im je.
 
Cobanac , ako koga nanese put kroz moj Srbac . U hotelu Hrast . Ili u Razboju kod Steve . Meni su dobri ,sad ko kako voli.Nekad , dok je mocvara Bardaca bila nac park i rezervat prirode , bio je motel sa odlicnim corbama , pogotovo riblje , sad su to oranice nema mocvara i ribnjaka.
 
I ja pratim debelog sremca.
Interesantan lik, dobro mu ide ova prica, kanal velikom brzinom napreduje.
Evo jedan video sto sam pogledao, kako on kaze neverovatno jeftino a dobro, svraticu kad budem u prolazu...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Odgledah nekoliko priloga i ovaj je najinteresantniji .
Inače , zahvaljujući Sremcu saznao sam da postoji i burek sa kolenicom !
 
Neki dan sam bio u Pančevu, ali nisam imao vremena otići u tu burekdžinicu gde prodaju taj burek sa kolenicom, jer bih to zaista voleo probati..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Neki dan sam bio u Pančevu, ali nisam imao vremena otići u tu burekdžinicu gde prodaju taj burek sa kolenicom, jer bih to zaista voleo probati..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Taj burek je stvarno dobar, i ne samo taj vec nekoliko slanih varijanti. A kad si vec tu uzmes i po malo buker sa kremom i burek sa vanilom, i oni su jako fini.. Ja kad god sam u Pancevu gledam da se uklopim da svratim, ali mora se rezervisati sat vremena, desavalo mi se da cekam u redu vise od pola sata..
 
Neki dan sam bio u Pančevu, ali nisam imao vremena otići u tu burekdžinicu gde prodaju taj burek sa kolenicom, jer bih to zaista voleo probati..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Ja sam probao i ono,ukusno jeste,ali burek nije.Još moraš da poraniš jer valjda rade samo do 12 i kad nestane nestalo je.

Ako hoćeš da probaš pravi burek i da vidiš koliko su ostali u Srbiji loši,onda pravac za Niš kod Antona.
 
Ako 'oćeš običan burek u običnoj pekari nema potrebe ništa da rezervišeš.
Za nešto posebno se uvek moralo potruditi. Stvar izbora..
 
Jbte , došlo vreme da ti treba rezervacija i za burek !?!
Ja sve rezervišem,gde jedem više od jednog puta obavezno uzimam broj i zovem kad da dodjem.Npr kreneš ka Makedoniji ili Grčkoj pomisliš sad ću čas kroz Leskovac da pojedemo nešto,kod Bipca njih milion čeka :D Ovako pred isključenje pozoveš,prodješ pokupiš i teraj dalje.

Isto znaju ovi iz Požarevca kod Trička,uvek gužva parkinga ni za lek,a dobra klopa pozoveš i pokupiš nema stresa :D
 
Neki dan sam bio u Pančevu, ali nisam imao vremena otići u tu burekdžinicu gde prodaju taj burek sa kolenicom, jer bih to zaista voleo probati..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Pancevo je grad bureka. Sve preporuke za Stankovskog i kolenicu, drugi pik je Grga na obilaznici.

Послато са M2010J19SY помоћу Тапатока
 
Što se tiče bureka skoro sam gledao emisiju o buregdžinici u Rumi. Radno vreme od 05:00-08:00. Nisam nikad svraćao da uzmem. Ako ima koga da je probao da li zaista vredi poraniti?
 
Bio neki dan u Sarajevu, pa posetih čuvenog samohvaljenog Seja..

2c083a408be27fa9cd7a32141877c103.jpg
bc89c7e6d342c804831d95433f1f8f3c.jpg


Nije loša hrana, ali preterao je sa onim njegovim 'marketingom'..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Momo, Sombor Slon kraj kanala na izlazu iz grada prema Apatinu sa leve strane kod mosta.....
 
Nazad
Vrh