Tu se nekad dobro jelo bas ...

Jednom davno sam mnogo dobru kombinaciju teletine i jagnjetine ispod saca jeo u nekom restoranu u Borci Bg , dal bjese na Zr putu , al neznam kako se zove.
 
Kao što Momo reče što se tiče ovoga kraja (Gradiška) Jagnjetina "Pod fenjerom" je neprevaziđena i mislim jeda od najboljih u okolini. Za prasetinu je gostiona "Kod Krlje" tata mata. Dobra teletina ispod sača ima u restoranu "Stanica", za dobru picu i jela od piletine je "Actros", a za dobru roštiljsku platu krčma "Kod Lukića".

Proljetos kada smo išli na Novosadski sajam jeli smo odličan roštilj na Mišeluku, mesara Gavrilović steakhouse "La Brasa".

Kakve preporuke imate za Zlatibor?
 
Kakve preporuke imate za Zlatibor?
Ko Milunke dole blizu ski staze bas onako autenticno sve od hrane je super, Ljubis isto sve autenticno tamo se najedemo predjela napune ceo sto pitama,sirevima,projom,mesom i uvek mora da se rezervise za mesto.
Dobar je i novootvoreni Crveni jelen ali klasicni fensi restoran.
 
I ja pratim debelog sremca.
Interesantan lik, dobro mu ide ova prica, kanal velikom brzinom napreduje.
Evo jedan video sto sam pogledao, kako on kaze neverovatno jeftino a dobro, svraticu kad budem u prolazu...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kao što Momo reče što se tiče ovoga kraja (Gradiška) Jagnjetina "Pod fenjerom" je neprevaziđena i mislim jeda od najboljih u okolini. Za prasetinu je gostiona "Kod Krlje" tata mata. Dobra teletina ispod sača ima u restoranu "Stanica", za dobru picu i jela od piletine je "Actros", a za dobru roštiljsku platu krčma "Kod Lukića".

Proljetos kada smo išli na Novosadski sajam jeli smo odličan roštilj na Mišeluku, mesara Gavrilović steakhouse "La Brasa".

Kakve preporuke imate za Zlatibor?
Такође препорука за "Милунку". Ја идем другом половином јануара горе,али пошто се убијамо од печења цијели јануар нешто друго ће се јести.
 
Momo mislim da sam pravi cigare pa nosi tako u kesici, bude nekad kad izvadi paklicu.
Malo se ponasa kao krkan u nekim momentima ali je ok lik, rece da radi programiranje...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja bih Walter ipak ocenio kao dobar/vrlo dobar. Odlični restorani su ipak nešto drugo.
Recimo: Tri Šešira u Skadarliji, Đerdan, Srbija, itd u toj klasi ukusa hrane..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Mislio sam u odnosu na one tik pored njih de bude kojekakvih girosa,buritosa,mek,fudi i more slicnih.
Da su vrhunski ne bi cena bila 650din za 10cevapa u somunu. Ali ko je u nepoznatom bolje tu otico nego lokalni trovaci.
 
Sta reci kada se cevabdzinice snabdevaju smesom za rostilj po 380 dinara kg?? I to meso stvarno donose iz Leskovca i to po celoj Vojvodini.
 
Uzivo Kruna Banja Luka , kod kasarne Kozara

AoXLDCi.jpg
 
Suv nije , al i nije nesto ekstra dekstra . Inace atmosfera mi tu nije nesto . Guzva , uzurbano . Vidis ljude kako stoje cekaju pa to nesto... Ali je frisko . Cova ima svoje farme i klaonice u mom kraju , dosta hrane ide pa je frisko . Drugi su birali a ja i nisam nesto tolko ljubitelj roatilja . Mozda dobri raznjici
 
Nazad
Vrh