Torpedo

druze jel ovo plugovi 756 visoki klirens?bili bi on mogo da tera rolo balirku?i dali moze podici 500 kila balu?
 
Zar to nije Torpedo TX? Koliko ja znam TX serija ima odvojenu kabinu, dok TD ima klasicnu
Milane, kod mene dize Becker sejalicu sa punim baterijam i jos 100kg soje u dzakovima na leru a nosio je u korpi 500kg kukuruza. Jedino je tada pravio vagu pa je moralo malo neznije sa kvacilom jer nemam tegove u kolevci.
 
Kod Rakica u Pelagicevu sam video TD 48 sa prednjom vucom. Trebalo bi da je ista kao i na TD 55 ali nisam nesto mnogo zagldao jer me nije toliko interesovalo:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Ja sa takvim ali zelene boje radim površinske(lakše) radove, i mogu vam reći da od tog traktora nema boljeg. Okretan, pregledan, brz i ono što je mnogo važno mali potrošač.
Znam, ja sam razmisljao dosta da ozmem njega umesto 539 ali ipak je prevagnulo na kineza zbog prednje vuce, kod nas brdo pa bez prednje nema nista zato sam i prodao 539, inace ti 48 mi se jako svidjaju
 
imam da orem nekih 4.5 ha pa ce vidimo. neznam de da nadjem imam knjigu al nemam slike da znam sta kojo znaci.malo me strah, to nije vodeno hladjenje cu naviknem valjda.neznam uljna pupma dal se nesto pregledjuje?malo mi nezgodno nema pritisak ulja kolki nema termostat ima one lampice ali iiii.

sdc10118.jpg
 
Nazad
Vrh