Torpedo

druze traktor se pokvari opravicemo covek ako se pokvari tesko .nemam ja tolko zemlje nek me sluzi on dok ne zaradi da kupim drugi.nisam ja planiro da kupiom torpedo ali ima neke stvari sto se ne vidju svaki dan nego jednom u zivotu .
 
Milane neka ti je srecna kupovina i neka te dobro sluzi Torpedo.Nego ako nije tajna,koliko si ga platio?Jesi gledao da li duvka i dimi na odusak?Pitam jer se dosta pisalo ovde o tom njihovom odusku pa me zanima kako je na tvom,a vidi se da je lep na oko i ocuvan.
 
Drugaru se toliko rastelovao Torpedo 90ks da je na 20 ari oranja potrosio 30 litara gasnog ulja!!!!!!!!! JA nisam mogao da verujem u to sta sam cuo...

traktoru kad dam gas i naglo oduzmem on se ugasi.. Dizne i pumpa kaput...
 
Da se to srediti. Ali sto je mnogo-mnogo je. Ovaj moj trosi kao upaljac. Ja sam sa d4006 i dvorednim spartacem na 4ha potrosio 10-12l loz ulja a traktor radio od 11ujutru do 7uvece. taj je skroz naskroz rastelovan...
 
Drugaru se toliko rastelovao Torpedo 90ks da je na 20 ari oranja potrosio 30 litara gasnog ulja!!!!!!!!! JA nisam mogao da verujem u to sta sam cuo...

traktoru kad dam gas i naglo oduzmem on se ugasi.. Dizne i pumpa kaput...
Ili je poluga za gašenje ostala u nekom međupoložaju
Da se to srediti. Ali sto je mnogo-mnogo je. Ovaj moj trosi kao upaljac. Ja sam sa d4006 i dvorednim spartacem na 4ha potrosio 10-12l loz ulja a traktor radio od 11ujutru do 7uvece. taj je skroz naskroz rastelovan...
11h je kod nas već skoro podne :osmeh:
Po bontonu je jutro do 9h :ppozdrav:
 
abre pa ima malo kad u rad ne dimi.ima snagu danas orao, al ova godina je teska za oranje jedna njiva je ugazena orao 4 sporom na neki 1700 obrtaja.de strnjika odma lakse.a jednu njivu sto sam uzo ona posna pa nekako se sam reze nekako u njoj da nastelujem dubinu.ona ce bude za ovaz.
 
Sta mislite gde da uzmem krajeve spona za 7506 sa prednjom vucom, gledao sam na kp cena 2500 din komad proizvodjac FAD, u knd mislim da su oko 50e obe?
 
Ja sam pre neki dan zamenio dve spone na 4506 one poprečne,uradili mi ovi što repariraju, 1000din. po komadu kažu ta je cena jer su jabučice 32mm. da su manje kao napr. 539 bilo bi 500din. po komadu.
 
Sta rade kada ih repariraju jel ih pune nekom plastikom i koliko je to izdrzljivo, jel moze broj od togsto reparira, na torpedu 75 sa prednjom su bas velike one jabucice?
 
Ja sam zvao nekog iz kraljeva ja mislim i rekao mi kada ih reparira nema vise mogucnost podmazivanja? Ako moze broj nekog ko to radi da ga vi znate da je dobar i posten da mu posaljem postom imao bih 5 komada da radim.
 
Nazad
Vrh