Tanjirača : snaga traktora

Odg: Tanjirača : snaga traktora

Nikako da odgovorim malo se radi po ataru veca tanjiraca je x a manja v.
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora


Da li je ova tanjirača teška za rusa od 105ks.
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

za tvog rusa 1025.2 je tanjiraca consum v 32 tanjira.
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Teška 1700kg i oni kažu da treba 120ks.Ram 160*100 :cao:
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Stiv ima da je plete samo da gori ja sam vukao sa 1025 30 diskova metal volfovu!
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Velika je razlika vuci taniracu i tanjirati kako treba
tj. vuci odgovarajucom brzinom sa dignutim transportnim tockovima.
Vi sto ,,vucete" consum-28 diskova i sl. sa 577,MTZ 820 ili T-9006
probajte sa traktorom 100-110ks pa cete videti razliku. :ppozdrav:
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Vucem ja metalfolfovu od 28 diska sa 120 ks.
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Ja sa IMT 5100 vucem omikron tanjiracu 2.8m i 24 diska.Uglavnom je dovoljno kad prodjem samo jedan prohod.Dubina od 13 do 17cm u zavisnosti kakva je zemlja,a brzina odprilike 10-12 km/h. :cao:
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

ja sa 552 vucem consum 28 diskova bez problema,7-mom kad radim za zito a oranje kad tanjiram onda 6-tom posto skace jako.pravo tanjiranje za zito je kad se dva puta predje.drugar probavao sa 1221 32-diska jednom da uradi,i nije toto.naj lepse kad se dva puta predje,nafta se ne sme zaliti kad je priprema u pitanju :ppozdrav:
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Video sam kako kod nas radi 82-ka sa 28 diskova. Zali boze posla,sporo jako. Za kvalitetnu obradu sa tanjiracom moras da imas brzinu,bez toga je to sranje u bojama.
Ja vucem sa 120 ks tanjiracu od 1500 kg i 28 diskova i kad idem drugi put nije da jew ne oseti,rekao bih da je to taman to. Nije mu tesko,a ima brzinu 12,13 km/h. Mozda bi mogao i 30 diskova,aliu ja se drzim onog bolje uze pa brze.
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

gledao sam katalog tanjirace,podatke tezine itd.i ne mogu da nadjem consum tanjiracu.jel zna neko koja je tizina consum tanjirace i na koju dubinu moze da udje u zemlju?
Post je spojen: [time]1265209087[/time]
_________________________________________________
ko vozi 82-ku taj zna koliko brzo ide 7-mom!pa nek sad ljudi kazu dali je to sporo ili brzo?!
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

consum 28 diskova sa peker valjcima teska oko 1500 kg a dubina max 22cm
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

malo je neuobicajeno sastavljati TMA (traktorsko-masinski agregat) prema snazi traktora
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Consum tanjiraca v28 podaci sa njihovog sajta. I da ruja sedmom u kornjaci ide do 12 km/h a u zecu 16 km/h, A SESTOM, kornjaca 10km/h a u zecu 13 km/h.

MODEL: VVT 2.8
RAM: 100x100x5
BROJ DISKOVA: 28(svi nazubljeni)
RAZMAK IZMEDJU DISKOVA: 21,5 cm
PRECNIK DISKA: Ø 560
TEZINA: 1400 Kg
POTREBNA SNAGA: 80 ks
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Milos.mtz je napisao(la):
Consum tanjiraca v28 podaci sa njihovog sajta. I da ruja sedmom u kornjaci ide do 12 km/h a u zecu 16 km/h, A SESTOM, kornjaca 10km/h a u zecu 13 km/h.

MODEL: VVT 2.8
RAM: 100x100x5
BROJ DISKOVA: 28(svi nazubljeni)
RAZMAK IZMEDJU DISKOVA: 21,5 cm
PRECNIK DISKA: Ø 560
TEZINA: 1400 Kg
POTREBNA SNAGA: 80 ks
hvala ti care :ppozdrav:
kod mene nema onih 20% ubrzanje,onaj menjac izmedju nogu,sve isto kao kod 82.1 samo bez tog menjaca.
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Tezina metal volfove tanjirace 32 tanjira prednji nazubljeni zadnji ne je 1500 kg. ::spreman na sve:: a tezina omikron tanjirace od 28 tanjira sa svim nazubljenim tanjirima je 1250 kg. ::namigivanje:: provereno sto posto, merili smo ih na seoskoj vagi. U selu imamo i jednu consum tanjiracu od 28 tanjira ali je nismo merili mada mi se cini da je mnogo laksa od omikronove. :sta: :ppozdrav:
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

juce sam merio tanjiracu consum 28 diska sa rotorima 1480 kg
 
Nazad
Vrh