Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Reg traktora i traktorskih prikolica zavrsena sa danasnjim danom
u nekim selima odziv bio extra dok u Pećincima katastrofa cala tri čoveka se odazvala
nadam se da će patrole na putu da porade po tom pitanju , da ne bi ovi ljudi koji su se odazvali akciji ispali m......

Kod nas su patrole vec proradile...
Za ne odradjeni tehnicki za traktor,prikolicu ode vozacka na 3 meseca.ne znam odkud to,ali par ljudi iz sela su se vec opekli...
Iz tog razloga su juce poruceni,a danas stigli znakovi za spora vozila(6kom.)
 
Poslednja izmena:
Kakvi su to znakovi za spora vozila? Jesu li to one fluo-nalepnice? Može i neka slika.
Je l' to obavezno na registrovanim traktorima/prikolicama da bude, pored kompletne signalizacije?

-Milan
 
Kakvi su to znakovi za spora vozila? Jesu li to one fluo-nalepnice? Može i neka slika.
Je l' to obavezno na registrovanim traktorima/prikolicama da bude, pored kompletne signalizacije?

-Milan



2j420qr.jpg



Ide na traktore i na prikolice ,može i na pokoju mašinu,ja imam i na beraču jer nemam signalizaciju (još)
 
to važi i za njih
meni je logičnije da je za prikolicu jer dobrim delom ili skroz zaklanja traktor
al natrćiti to negde na traktor koji se vidi iz aviona šta je,po meni je neviđena glupost
 
Na prikolicu je uvek dobro staviti,jer ako otkaže signalizacija noću ovo je odlična zamena,

Ja sam juče odradio tehnički i osiguranje na MTZ 52,sve ukupno izašlo 3450 din.
 
da li je potrebna kabina za registraciju, ja danas pitaju, kaze mora, cini mi se da sam negde procitao da ako fabricki nije imao kabinu ne mora da ima ni sad ?
 
Imam traktor koji se vodi na jednog dedu koji je umro,ali nije preveden ima svoje naslednike,mada je meni za zivota prodao.Sad treba vandredna ostavinska da se radi ili???
 
ostavinskom raspravom ( ako je uopšte i bila ) taj traktor je nekome pripao e onda sa njim praviti ugovor i platiti porez i stvar rešena
 
jeste ali ce da se vuce papirologija po sudu bar godinu dana kao i meni,pa moraju da predaju umrlicu pa mora da se ubaci traktor u nasledsstvo,pa da se odjavi sa pokojnika pa jaoooo ja sam osedeo dok sam to zavrsio!!!!!!!!!
 
Nazad
Vrh