Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

...."odes pitas neki necu al ima ljudi koji hocu."
vise nema ocu necu, uvodi se fotografisanje na tehnickim pregledima , tako da mora svaka masina da se pojavi na tehnickom pregledu.
izgleda da ce agencije polako u penziju
 
OBAVEŠTENJE :
za sve poljoprivrednike sa teritorije Srema
tehnicki pregled Sim trans doo iz Pećinaca
obaveštava sve zainteresovane poljoprivrednike
da ce u periodu mart-april vršiti tehničke preglede traktora i traktorskih prikolica
mogućnost dolaska na kućnu adresu ( za 10 i više komada )
svi zainteresovani mogu da se jave na pp
 
public-002.jpg
 
Jel vam ostaju stare tablice i saobraćajna prilikom tehničkog ili menjaju se novim?:ppozdrav:
 
zamolio bih sve koi radite tehnički pregled ispred mesne zajednice ili gde već da mi kažete kako su vam merili kočioni koeficient odnosno da li su vam kočnice kontrolisali metodom preobe ili su koristili aksel ili neki drugi uređaj :sta:
 
ako se kontrola vrši samo metodom preobe onda je to kršenje zakona jer svaki traktor kao i prikolica moraju imati dijagram kočenja
 
pa koja je onda svrha tehničkog pregleda ako ti posle nesmeš u saobraćaj jer si i dalje neispravan znači sve se svodi na to da seljaku uzmu pare a stanje traktora je nebitno ( šišaj ovce )
 
Maticu malo si preterao sa cenom , oteraces mi svu musteriju , radimo po proslogodisnjoj ceni od 1000 din po komadu i traktore i prikolice
nego spremaj vrucu vodu dolazimo u 13:00 h
Baća tritikal :haha: Kada smo se čuli pre par dana u vezi organizacije tehničkog pregleda rekao si mi da je prošlogodišnja cena a prošle godine sam platio 1.500 po traktoru i 1.500 po prikolici tako da je ispala greška.
 
traktor da bi bio ispravan u saobracaju mora da bude kao da je izasao iz fabrike,
da ima rezervne sijalice, trougao obican i trougao za oznacavanje sporih vozila, prsluk , prvu pomoc, sajlu
rotaciono svetlo ako nema ugradjen automat za sva cetiri migavca
karton o tehnickoj ispravnosti i polisu obaveznog osiguranja
ajd sad posteno koliko ima ovakvih traktora u Srbiji
 
Da krenem od sebe.Ni u jednom traktoru nemam ovoliku da kažem opremu a iskreno nemam ih gde ni staviti.Jedino da ugradim neki gepek kao na automobilima.Tom što smišlja pravila i zakone u saobraćaju treba dati diplomu iz Laze Lazarevića.
 
saobračajka se ne izaziva nemanjem prve pomoći ili sijalica ali nemanjem kočnica ili signalizacije itekako
 
Pa kako ćeš imati ispravnu signalizaciju ako nemaš sijalice da ih zameniš,sve ovo što je navedeno je potrebno itekako,i kočnice pogotovo onima u brdskim krajevima,ali je ovde jednostavno takva situacija ,da se voze traktori u proseku 30 i kusur godina,na moja oba traktora koja su jedan 77 god. a drugi 72 god, kočnice su ispravne ,ali kad bi se terale na dijagram kočenja sigurno ne bi zadovoljile,međutim ja u svojoj karijeri nikad nisam imao neki udes ili bilo šta što je uzrokovao neispravni kočioni sistem,kad kod je trebalo da zakočim one su odradile posao,i zato se i ide na probu kočnica ako koče može da prođe,jer u suprotnom ne bi bilo traktora na putu a kuće koje rade tehnički bi propale.
 
Nazad
Vrh