Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

druže nemoj da mi pričaš o tehničkom pregledu pa kočnice se ne isprobavaju odokatino ili šacometrijski kao čika seo zaleteo i sve je ok ma važi
 
druže nemoj da mi pričaš o tehničkom pregledu pa kočnice se ne isprobavaju odokatino ili šacometrijski kao čika seo zaleteo i sve je ok ma važi

Druže spusti malo loptu ,i bolje pročitaj šta sam napisao ,nisi ti jedini koji zna šta je tehnički pregled,ja ne opravdavam takav način nego ti govorim kako se kod nas radi i zbog čega, uostalom takva nam je cela država,a od toga što ti navodiš kako bi trebalo da se radi, nema ništa dok se ceo sistem ne pokrene.
 
Druže spusti malo loptu ,i bolje pročitaj šta sam napisao ,nisi ti jedini koji zna šta je tehnički pregled,ja ne opravdavam takav način nego ti govorim kako se kod nas radi i zbog čega, uostalom takva nam je cela država,a od toga što ti navodiš kako bi trebalo da se radi, nema ništa dok se ceo sistem ne pokrene.
ja nisam neko ko misli da zna šta je tehnički pregled ja sam onaj koi radi na tehničkom od 1995 godine i uopšte me nisi razumeo tehnički koi se rade ispred mesne zajednice na parkingu nije tehnički pregled već otimanje para
 
Poslednja izmena:
Ma ja sam tebe vrlo dobro razumeo,ali ti opet ponavljam od toga nema ništa,jer to ne može da pokrene jedan čovek nego ceo sistem,a to što retko ko ide na tehnički kod tebe i drugih lično ,nego se to radi ispred mesne zajednice,to je opet pitanje za državu i institucije.
 
Poslednja izmena:
budi siguran ali sto posto siguran da kada bi ja sada okrenuo broj telefona i rekao da se tehnički radi ispred mesne zajednice na parkingu da bi taj tehnički koi je izašao na teren i tako radio bio zatvoren u roku od 24h kao prvo jer nepostoi dijagram kočenja ni dijagram izduvnih gasova u stvari to se napravi ali retroaktivno plus da pošaljem mejl Agenciji za bezbednost pa da vidiš kako pojedinac može da menja stvari ali niko ne želi da se zameri nikome ćuti i trpi slažem se da treba institucije da reaguju ali i građani sami mogu mnogo ako su složni i ako se organizuju primera radi ja sam napravio frku u ambulanti pritom snimio direktora kako se dere i na radnike i na pacijente pa pravac ministarstvo zdravlja pustio snimak poslao par mejlova pa da vidiš kako se ploča okrenula čak je bio neko iz ministarstva zdravlja u selu frka bato
 
Pidikanac kako se zove onaj uredjaj koji se stavi u kabinu, a traktor se zaleti pa zakoci? Uredjaj pokaze jacinu kocenja.
 
Ne znam da li je neko naveo, ali prilikom registaricije kombajna(jer je "radna masina"),moraju da se menjaju stare table na nove, uradi polisa, i normalno, tehnicki! Ovo je samo za kombajne, nebitno da l' ste vlasnik,ili ste ga tek kupili,pa radite prevod. Tako sam ja danas obavesten.
 
ja sam pitao pre nekoliko dana za registraciju zmaja 142 izađe 10500 din.
a za traktor imt 5106 izađe 9000 din
P.S
Nova registracija
 
Poslednja izmena:
pidikanac, ako znas i mozes napisi sta se sve placa pri registraciji traktora kod vas npr. torpedo 7506 ja sam nedavno rigistrovao isle su nove tablice ,ne sjecam se bas naj bole tehnicki je oko40e drumarina tu negdje vodne naknada nesto sitno a tako i a m savez , polisa je naj skuplja ukupno oko 220e cini mi se da je kod vas to dosta jeftinije.
Kolega je registrovao ne davno stariji kombajn klas prvi put platio je 240e trajno.
 
Reg traktora i traktorskih prikolica zavrsena sa danasnjim danom
u nekim selima odziv bio extra dok u Pećincima katastrofa cala tri čoveka se odazvala
nadam se da će patrole na putu da porade po tom pitanju , da ne bi ovi ljudi koji su se odazvali akciji ispali m......
 
koja je procedura reg traktora ako je prethodni vlasnik umro, kupi moj rodjak tomo vinkovic pre nekoliko godina ali nije nista registrovao i prevodio na sebe i vlasnik umro, moze li se to sad prevesti na njega
 
Nazad
Vrh