Problemi sa preprodavcima poljoprivredne mehanizacije(prevare,navlakuše i ostalo)

Da mi onda promenimo naziv teme u Problemi sa preprodavcima poljoprivredne mehanizacije pošto se iz priloženog da pročitati da nigde nisu zlatni.
 
Ja mislim da su ovi iz Kovacice najposteniji.
Nigde mladji, a jeftiniji traktor ne moze se naci. ::traktor::
 
Ja trazio svugde redom, ali nigde kao u Kovacici.

Pogledajte oglase.

@Dragan

Posalji mi broj tih iz Sapca da ne idem dalje.
 
ma kakvi zlatni,sve sam olos do olosa nezna se de su grdji,dal po vojvodini dal u centralnoj srbiji dal na jugu srbije,ma nicu gde ih ne sadis,jedino za ove sto su meni blizi ni sam cuo da su nekome prodali jednu masinu a kad je trebalo masinu odvesti u dvoristu druga jedino u tome vidim razliku ostalo su samo nijanse u kvalitetu prevare,sto se tice naziva bez problema moze da se promeni naziv sto se mene tice
 
Vasi preprodavci su se prekvalifikovali na automobile i kombajne,traktore su odavno prevazisli.Ovi nasi su jos amateri.
 
veruj da su za kola prevazisli i cuveni sabac,ma tu oko krusevca svasta mozes da vidis i cujes dosta su samo price a bogami je i dosta istina,strasno da strasnije cinimise ne moze biti
 
Mogli bi malo i o kupcima da pišemo.Kad vidim da iz auta izlaze njih 4-5,onda tu trgovine neće biti.Popišaju ti se po dvorištu,malo te zezaju levo desno i odu.
 
Mogli bi malo i o kupcima da pišemo.Kad vidim da iz auta izlaze njih 4-5,onda tu trgovine neće biti.Popišaju ti se po dvorištu,malo te zezaju levo desno i odu.
Ne mora da znaci,neko vece kad je izasla sejacica u oglasima drug i ja smo u roku 2 sata otisli kod gazde,pao mrak odavno,magla se spustila,obojica mladi a nismo isli da zajebava** iako je gazda verovatno mislio da dolazimo sa tom namerom.
 
Ne verujem da je to on mogao uciniti Zorane? :sta: Nikola dali je to istina?

@ Zicko

Eeee, nije

Kazu stai ljudi, ''Kada je voz udario curana u Jagodini, tek mu u Paracinu prosuo creva''. xexe,

mala sala, posten je to narod ovi oko Krusevca su mutni.
 
Ja sam bas u Sabcu pazrio neke masine i nisam imo problema.Nije bilo zavrcanja cena ta i ta ,nema to veze sa regionima svugde ima kvarni ljudi ali i posteni.
 
Nazad
Vrh