Prikolice

Hvala ti ime. Jer znam da ima i manja ljutomerka, zato me slika dovela u znak ?? :cao:
 
Verovatno zato jer će tu prikolicu najviše da vuče Bećarinin ferdža.....
 
nsnidza je napisao(la):
Imam jedan problem sa vazduhom. Imam Tehnostrojku tandem prikolicu i kad zakocim nece po deset sekundi da mi vrati kocnice, radije bi udario u banderu nego da cekam, nista nisam skidai i rastavljao, odjednom mi je pocelo to da se desava, a stoji ventil na polu prazno, da vam n pricam sta se desava kad ga stavim na puno. Unapred zahvalan.
2yo8nl4.jpg

sgpetw.jpg
Смањи притисак на трактору на 2.5 бара!
 
mityoo je napisao(la):
Verovatno zato jer će tu prikolicu najviše da vuče Bećarinin ferdža.....

On će najmanje da ju vuče. Najviše će raditi 549, mali NH... Inače prikolica je nosivosti 4 tone, a izgleda mala jer je zakopčana za veći traktor.
 
Pogledajte kako ovaj siromasni seljak prevozi slamu kamionskom prikolicom.
n6rfad.jpg

Nadam se da mozete da vidite na ovoj fotografiji o cemu se radi. Jer ja stvarno nisam mogo da uradim bolju fotografiju, Bila je ogromna daljina u pitanju, a ja slikao telefonom. :ppozdrav:
 
2d0xpaq.jpg
To samo kod nas i istocnije nije normalno!
Ovo je od jednog poznanika iz Kanade, tamo svaki farmer ima kamion i silos...
 
Pošto ja sebi pravim jednososvinku prikolicu išao sam na razna mesta za stranice i gledao kod prijatelja ovde u selu koji je pravio stranice za jednoosovinku u malom iđošu i stranice su odrađene precizno i čvrsto a već je radio kod njih dvoosovinke pa je zadovoljan ,ma da mislim da je malo skupo za komplet stranice i pod mu je uzeo 1000 evra.i koliko sam video očigledno nemaju presu širu od 2 metra pa rade stranice iz segmenata što mi se baš i nesviđa veća je potrošnja materijala teže su i skuplje.A pogledaj u metalelektro u somboru ja ću uzimati kod njih oni nabavljaju dole iz srbije ubedljivo su najeftiniji.
 
Ima li neko iskustva sa ovim čudom? Nije taknut od 1974. godine i interesuje me koliko bi otprilike mogao da me izađe kompletan servis? Šta sve u njemu ima da se menja?

Unapred se zahvaljujem na pomoći pošto do sutra neću moći pisati više postova.

518uqc.jpg
 
Pa ako radi onda ga ne diraj jer remont nije jeftin.Primera radi važdušna papučica u traktoru da se izremontuje u P.P.T izađe 3000 dinara a ovo je malo komplikovanije
 
Expres praznjenje :haha: :haha: :haha: salu na stranu... ima otvore na podu pa izruci u resetku u silos :cao:
 
Nazad
Vrh