Prikolice

@cukaneca
Postoje poluprikolice sa podom u obliku slova A.
Prvo se otvori jedna strana slepe pa okrenes pa druga,zgodno nema klipova.
Takvu poluprikolicu ja vozio za ,,Narcis,,(FSH) :ppozdrav:
 
Attila M. je napisao(la):
Ima li neko iskustva sa ovim čudom? Nije taknut od 1974. godine i interesuje me koliko bi otprilike mogao da me izađe kompletan servis? Šta sve u njemu ima da se menja?

Unapred se zahvaljujem na pomoći pošto do sutra neću moći pisati više postova.

518uqc.jpg
pre neki dan pitao u servisu 5000 din kompletan servis.
 
Hvala ti, Tole zr! Ako možeš i meni na pp poslati adresu i telefon tog servisa? :ppozdrav:
 
35hqy5j.jpg
Posto mi neide bas postavljanje slika ako uspijem postaviti prijatelj me zamolio da vas pitam za savjet dali uzimati ovu prikolicu cjena (2000 e) posto se bolje razumijete bolje nego ja? hvala unapred. zaboravio sam dodati to je cena u austriji godiste 1998 nosivost 13800 kg njegova namjera namjera transport silaznog kukuruza i zita u zrnu.
 
Tu prikolicu sa punim teretom će traktor lakše izvući iz njive nego napr. punu Zmajevku.

Cena nije uopšte nije velika. Proizvođač je firma Maraton, i prikolice su im odlične.
 
poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
35hqy5j.jpg
Posto mi neide bas postavljanje slika ako uspijem postaviti prijatelj me zamolio da vas pitam za savjet dali uzimati ovu prikolicu cjena (2000 e) posto se bolje razumijete bolje nego ja? hvala unapred. zaboravio sam dodati to je cena u austriji godiste 1998 nosivost 13800 kg njegova namjera namjera transport silaznog kukuruza i zita u zrnu.
Nesto mi ne izgleda dugacka?, za tu nosivost,ili me slika vara?
 
Za silazu ces napraviti sam stranice od mreze koje ce biti duboke 2m. Ja mislim da je prikolica dugacka bar 4m. I izgleda stvarno nebeski.
 
To je stvarno velika nosivost, i nadam se da moze na putu da se vuce iza kamiona. A to je da moze da se krece do 80km na sat.
 
Leeeleee ... i sve ovo samo za 2000e. Pa kupuj i ne okreci glavu da ti je neko odnese prednos. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Da li neko, ima Majevičku prikolicu od 5 tona...ili zna kakva je, dobra ili loša :sta:?
 
Nazad
Vrh