Prikolice

Nisam,ali prebacio sa druge prikolice,na kojem funkcionira redovno ventil,tog manjeg dela-ventila za podesavanje kocionog pritiska.Situacija nepromenjena. :udri:
Sad sam rastavio i mali ventil za podesavanje(sigurnosni?)Izgleda kao da gumeni O ring ne zaptiva dobro.
1627hy0.jpg

Post je spojen: [time]1277579708[/time]
_________________________________________________
Nasao sam shemu od original Wabco ventila,po kojoj licenci pravila ppt ove ventile.OZNACENA OPRUGA nema u ovom ventilu sto me zeza.Ne znam ali pretpostavljam da treba i u ppt. :sta:
2hx5ag2.jpg
 
Ako imam racun za prikolicu (sasiju) 'el to olaksava regisraciju?Pod uslovom da svui tehnicku stranu dovedem u red.
 
Uffff... Lepa slika... Al bi ja to isprobao u banatskom ritu kako ide po blatu! :D
 
Eh neznam sad koja je prikolica ja sam pitao oca on kaže da je FAK ali slikaću za nekoliko dana licencu pa da vdimo koja.Prikolica je uglavnom odlična nismo nikada imali problema sa cilindrima
 
Imam jedan problem sa vazduhom. Imam Tehnostrojku tandem prikolicu i kad zakocim nece po deset sekundi da mi vrati kocnice, radije bi udario u banderu nego da cekam, nista nisam skidai i rastavljao, odjednom mi je pocelo to da se desava, a stoji ventil na polu prazno, da vam n pricam sta se desava kad ga stavim na puno. Unapred zahvalan.
2yo8nl4.jpg

sgpetw.jpg
 
Ovde nesto ne stima : ili ti je prikolica mnogo mala ili ti je traktor mnogo velik :sta:
 
Nazad
Vrh