Prikolice

Sta kazete na ovo :sta: :sta: :nono: :cao:
30sg3fn.jpg

qywc9j.jpg

2eml6rt.jpg

Svasta ce ovi ludi Ameri da smisle nosi 10 vagona ima 9 osovina :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Matić je napisao(la):
Samo da mi je ovakav hangar
Ma moze i jedna ili dve ovakve prikolice pokretna ili stacionarna silosa i stavis napred fergu da tera kardan i ispraznis silos kad i koliko hoces a imas i ceradu da nekisne,............hangar je za 10...... ::svaka cast:: :ppozdrav: :D
 
sredjivanje instalacije na prikolicama.nije radila instalacije oko 5 god.tako da ima sta da se radi :D
se252b.jpg
 
IMT-550 je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Samo da mi je ovakav hangar
Ma moze i jedna ili dve ovakve prikolice pokretna ili stacionarna silosa i stavis napred fergu da tera kardan i ispraznis silos kad i koliko hoces a imas i ceradu da nekisne,............hangar je za 10...... ::svaka cast:: :ppozdrav: :D

Ma može i jedna,dve,tri ovakve prikolice ali da ih prodam i ::novac:: ::suncanje::
 
Kolika je kazna za neispravne vazdušne kočnice na prikolici?
Mog prijatelja su zaustavili, nije mu bilo priključeno crevo od vazduha, treba da ide na sud, a čuo je da je kazna oko 15000-20000 dinara?
 
Ko je srećnik ?Mene je pre par godina za isto sudija rebno 5000+500 din sudski troškovi.
 
Najveći fazon je što je išao do grada da komšiji nešto donese, prošao pored saobraćajaca, pa su onda oni upalili sirenu i stigli ga. Jedan zadnji žmigavac mu je bio razbijen, valjda su to videli, za to je platio na licu mesta 5000 dinara, a za kočnice će tek da vidi...
 
Au ala su kod vas strogi panduri.Ovde nije takva situacija mada ima dosta ljudi koji nemaju nikakvu signalizaciju na prikolicama,takve bi trebalo kazniti.
 
Moraju da budu... zimus je objavljeno na radiju da je predvidjeno da se 20% opštinskog budžeta puni od saobraćajnih kazni. Nisam posle čuo dali je to na snazi?
 
To jeste tačno i upravo sam zbog tih najava utukao pare u instalacije,registracije i osiguranja i postavljam sebi pitanje zašto kada i dalje voze kao u Diznilendu sa fenjerima umesto farova ali bukvalno tako.
 
ja volim kad imam osvetljenje,volim kad radi svaka lampica,gde god ima lampice to kod mene mora da sija :cool: a ima kod nas puno prikolice u saobracaju koje nemaju ni zice na prikolici a kamoli sijalice ili farove!kod nas su za zetvu najavili da ce biti kontrola :udri:
 
Nazad
Vrh