Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

Ако је добра цена узимај. Наравно , једну приколицу мора да разбаца и да ти то видиш nа делу kако ради.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Kolega koja je cena prikolice cisto da se orijentisem?

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Gledao sam ih po netu na yt i koliko vidim na snimcima lepo bacaju.nisam ih sretao uzivo zato se informisem koliko toliko...cena je momacka u Austriji,napisao skoro 2000 e....a prikolica ko casa.
 
Mnogo je to i ja mislim. Mi smo nasu hteli da prodamo i nismo mogli dobiti vise od 1750e a mislim da je identicna ovoj po stanju i pride ima vertikalne valjke. Onda smo odustali za te novce nek stoji pa razbacice godisnje 5-6 tura i parkirati se opet.
 
Imam istu prikolicu,samo su stranice duze. Lepo radi i sitno rastura ali je prevrtljiva sacuvaj boze, odgovara sto je mala zato je jos i koristim.
Moja je placena nesto oko 1200e pre 6-7 godina.
 
Istog sam misljenja da je cena malo jaca,ali i prikolica od konkurencije iste marke najocuvanija,bilo je u oglasima i mnogo jeftinijih ali i u dosta losijem stanju vizuelno_Ono treba sve uklopiti cenu stanje prikolice i dovoz.
Montoja koji su najbolji bacaci,sta se pokazalo kao dobro?
Vladimire kako mislis prevrtljiva?Kolika joj je sirina traga a koliko joj je sanduk sirok?
 
Drugari,koliko vam obicno traju lanci i lancanici?ja sam moju kupio sa relativno novim lancima i lancanicima,jos bila farba na njima,i posle 50ak prikolica desava mi se da mi jedan lanac preskoci i ukose se letve.ili ima neki drugi razlog źa to?
 
vjerovatno su ti lancanici se zajeli.u mene su lancanici bili malo zajedeni kad sam jw kupio,ja sam lancanike okrenuo i ide bez greske,nikada mi nisu preskocili!
 
Možda ti je labav lanac pa zato preskače.Kad pogledaš odozdo ispod moraju biti jednako našpanani. Obično na pogonskim lančanicima preskače. Napred su samo zatezni tako da nevjerujem da je do njih.
 
Nazad
Vrh