Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

Prikolica o kojoj sam pisao nema papire zato pitam, kod mene u selu se PANDURI IZIVLJAVAJU!!
Prosle god sam zaradio nekoliko poena i oko 60 000 din kazni zbog komsiine ZVEZDA NASICE koja nema tablica.
E sad imam papire i tablicu od jednoosovinke IMT 3t pa bi prekacio na djubretaru, premestao po potrebi!
Nadam se kad je djubre zamalterise da PANDURI nece traziti brojeve
a lampe bih svakako stavio, verovatno bi I kocnice prepravio na vazduh ( to obozavam) kad crta po drumu potpisuje se!!!
A Milos Bota da sam u BACU nebih se brinuo kod vas I'ma ljudi medju policijom!!!!
A u BP samo BAGRA I FUKARA od ZLA OCA I GORE MATERE!!!!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Druze i nije to neko izivljavanje ako uzmemo u obzir da kod mene kontrolisu i najmanju sitnicu, svu signalizaciju, gume koliko imaju sare, retrovizori na kabini i jos mnogo toga, samo sto nisu poceli na vanredni tehnicki da salju traktoriste..
Mada ima i onih koji za jednu cokoladu progledaju kroz prste

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Samo pazite ako vas ne daj Boze nahvataju sa prebacivanim tablicama podlezete krivicnom delu falsifikovanja isprava i dokumenata i vozilo i tablice se plene,a kazna je astronomska.Meni su rekli bolje da nemas tablicu nego da okacis sa drugog vozila(prikolice)manje ce najebati!
 
Тако је, кривична пријава за посебне случајеве фалсификовања, плус прекршајна пријава за нерегистровано и наравно одузимање предметног возила. То је кад премешташ таблицу.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nemam tablice na djubretari..signalizacija i hidraulicne kocnice iskljucene i aj zdravo.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Zadnji put me nahvatali sa nekim krshom Steyr iz 1953g a stvarno krsh kao iz septicke jame da je izvadjen
Kaze kakav je ovo krsh?
Rekoh jel ti mislis da ja nebih znao nov da teram???
Znam ja I nov terati al nemam, rekoh najgora stvar na svetu je kad te SIROTINJSKA ki-a napravi pa se cela veka patis!!!
Pustio me covek!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zadnji put me nahvatali sa nekim krshom Steyr iz 1953g a stvarno krsh kao iz septicke jame da je izvadjen
Kaze kakav je ovo krsh?
Rekoh jel ti mislis da ja nebih znao nov da teram???
Znam ja I nov terati al nemam, rekoh najgora stvar na svetu je kad te SIROTINJSKA ki-a napravi pa se cela veka patis!!!
Pustio me covek!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Hahaha i ja kukam na slicne fore kad mi nesto nedostaje, ne mogu da kazem, uvek su me pustali bez problema.
A znam par ljudi koji su u saobracaj izasli sa krsevima na kojima ni nema svetlosne signalizacije a kamo li sta drugo, pokasali su nesto na galamu al' nije urodilo plodom, bili su pisani

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ispod napraviš nosač a iznad signalizacije staviš lim.Ja sam i tablicu stavio ispod pa neka se saginju i gledaju kad i prost vidi da to nije predviđeno da se registruje

Naterujem u rikverc u obor sa djubretom?pa tu nema boga da bar jednom ne najasim u stajnjak i pokrljam to sve iza,isto i kad kipujem na gomilu na njivi,uvek postoji mogucnost da oreteram u rikverc pa nabijem zadnji kraj...
Pajac i ja mislio tako da stavim stopaljke al meni uspravni rotori tako da to pada u vodu...jedino tablicu bi i ja mogao da stavim napred pa nek se slikaju ako im se nesvidja...
 
Ja sam isto razmisljo gde staviti tablicu,na kraju cu je staviti sa strane na stranicu,nevidm gde bi drugde mogla.
 
Mi ove godine izvukli u vocnjake oko 10 prikolica stajnjaka zgorelog (ovcijeg) na kamare ali nismo skidali rotore. Jeste da se malo gubi ali ga bas bas usitni...

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Evo druze Šošara slika moje prikolice




- - - - - - - - - -

http://fotkica.com/?id=7910e336d23ba13fe80adc1bb2b34d43

Hvala na slikama kolega.

- - - - - - - - - -


Kolege sta mislite o ovoj prikolici?Ima li ko iskustva sa ovom markom?

4cf5f95f36d29ba6dfc3ca52385752d3.jpg

674db237ac0d096db169754a0d4298df.jpg
 
Nazad
Vrh