Pneumatske sejalice za kukuruz

Ovo za djakove je prica za sebe,nego su i cale i covek koji nam seje godinama a stariji je covek konstatovali da jedna semenska kuca nije pakovala "normu" odnosno nije bilo u vrecici setvenih zrna onoliko koliko pise na deklaraciji,mi smo sejali 3 vrecice tog kukuruza i zafalilo je,samo u prethodnom postu ta semenska kuca nije spominjana tako da moze i to biti problem.
 
Imam jedno Pitanje?(Mozda je malo nevezano sa temom!),Koliko kosta Nova agrijina cetvororedna sejalica?Dali uz nju ide i elektronska kontorola setve?Ako niste sigurni za Cenu napisite barem okvirno!
 
Mislim da je cena 4200eura za sejalicu sa tri para ploča,bez kardana i bez el. kontorle setve.Naravno ,markeri potpuno mehanički tj. na o-ruk.
 
Malo mi je Puno to Opredelicu se za neku remontovanu i to cu pazljivo traziti jer imam vremena dogodine u ovo vreme ;),A predpostavljam da elektronska Kontrola Nije problem da se nahnadno kupi?Sto se markera tice Ja sa hidraulicnim nisam ni video To jest video sam Ali "Almeksovu" :)
 
Zamolio bih one koji imaju telefon od majstora koji nešto nadograđuje na mehaničkim OLT sejalicama-Topalović je mislim imao broj ali ne umem da pošaljem pp-ako bi bila još koja slika ako je neko odradio svoju sejalicu bilo bi super
 
Agrijina sejalica sa 5 baterija prosle god. posle Ns sajma sa nekim sajamskim popustom 4500 evra bez elek. kontrole. Komsija je ugradio pre neki dan elektr. kontr. setve na 4 rednu olt sejalicu za 120 evra.
 
Moj komsija je pre mesec dana kupio cetvorednu sejacicu Agria 3500 evra, a 20% popusta kod njih nema to imas samo ako kupujes Majevicu ili Imt...
 
dczeo8.jpg
e nadam se da sam sad uspeo prebaciti sliku.
 
Da kažem da sam ovog proleća posejao nešto preko 80kj sa Agrijom i nisam imao ni otpuštenog šrafa ,a kamoli kvara.Zadovoljan sam sa njima i verujem da ću i žitnu varijantu od njih uzeti.
 
Nazad
Vrh