Pneumatske sejalice za kukuruz

za laru ne znam ali mi smo zadovoljni sa majom. naravno posto je to domaci proizvod valjalo je prvo sve proveriti dotegnuti podesiti... pa cak i popraviti razvod hidraulike za markere.... ali o tom ne mogu sad,suvise je dugo za tipkanje. uskoro ce biti slika a mozda i neki video o radu padne. (ne zavisi od mene zato kazem mozda)
 
Nisam je doneo,sad gledam slike i vidim da je ista kao tvoja tj ima 2 gumena tocka po bateriji.
Kad je donesem napisacu koliko je bila mada dok ne nabavim sve ploce i ne pustim je u rad ne vredi pisati o ceni...najverovatnije cu je doneti od nedelje ako ostanem kuci par dana na raspustu pa odemo po nju.
 
Drustvo treba mi hitno za olt pneumatsku sejalicu ona vratanca gde stoji ploca, odnosno ta koja se otvara da bi se menjala ploca. Problem je u tome sto sam kupio jednu bateriju ali je Nodet i razlika je u ona vratanca gde stoji onaj plasticni dihtung u njoj koji je uzi i posto imam ploce za soju sa 120 rupa taj dihtung pokriva rupe i ne uzima seme. Dok na oltovoj sejalici siri je razmak na tom dihtungu i radi perfektno. Dajte mi neke br. tel. od ovih koji imaju delove za Olt sejalice, da bi sutra narucio taj deo po brzoj posti.
Hvala vam unapred.
 
nemoj me držati za reč ali mislim da se vrata i telo rade u paru,bar kod nodeta
kad sam moju remontovao greškom sam zamenuo mesta vratima na dve baterije i nikako nisam mogao pravilno da zatvorim ili ako zatvorim nejednako pritiska ploču....dok nisam ukapirao šta je posredi
 
O Odzacima sam pitao pred vece pa mi je rekao onaj tip sto dolazi u Rumi i po ostalim vasarima da postoje razlike samo u ona vrata. A pitao sam bas dali pase na onu drugu stranu pa mi je potvrdio da su tela ista a da vrata pase i ta od Nodetke i od Oltove.. Ovaj u Odzacima ima ta vrata ali kaze da je 63 evra, sto mi se cini jako skupo.
 
Nisam je doneo,sad gledam slike i vidim da je ista kao tvoja tj ima 2 gumena tocka po bateriji.
Kad je donesem napisacu koliko je bila mada dok ne nabavim sve ploce i ne pustim je u rad ne vredi pisati o ceni...najverovatnije cu je doneti od nedelje ako ostanem kuci par dana na raspustu pa odemo po nju.

Imas u Divosu kod coveka isto sestoredne sa plocama za repu komplet su po 800 eura-ako mislis da je sredjujes.moze to i jeftinije ,samo se treba goditi!ako te interesuje javi se na pp da ti posaljem br. tel.poz.
 
Sa plocama za repu 800e i jos da je radim ??
Pa ova u ovakvom stanju sa slika je 300e i sramota me i da se cenkam,jedino sto treba jeste da nabavim ostale ploce,promenim nekoliko lezajeva,podmazem lance i nju malo ofarbam.
Cenim da me sa svim zajeban***** nece izaci vise od 800e.
 
Hvala Vam na preporuci ali mislim da cu se iskoprcati i uspeti da nadjem semu da me izadje jeftinije.Znam da su 100e original,ali sam nasao i za 30e po komadu nove a mozda do godine nadjem i polovne.
 
Ljudi da vas pitam imam oltovu sejalicu Mehanicku. Posejao sam negde oko 3 ha i 20 ara sa 5 djakceta kukuruz. 3 djaka 704 i 1 as 71 i jedan 341...pa mucime dali to nije retko?? Pozdrav za sve
 
Nazad
Vrh