Pneumatske sejalice za kukuruz

ja sam je imao i više je nikad ne bi kupio,nisam imao problema što se tiče sad nekih kvarova nego što nikad nisi siguran dal dobro seje,
dešavalo se nekad da nehvata seme tj. preskače bez razloga....
 
Meni je jedna sekcija preskakala na pocetku sezone(sejala manje)Zamenio sam dihtung ispod kutije za seme i vise nije bilo problema...
 
menjao sam i ja i ne vredi
otvorim kutiju ona baca kako treba,zatvorim ona preskače ja onda probušim diznu na sredini da manjim pritiskom duva u ploču i tad počne da seje kako treba....
 
Pa nijednu sejačicu koja nema elektronsku kontrolu setve nemožeš proveravati u toku rada već već kad staneš pa tako i ovu. Nekažem da od ove nema bolje naprotiv ali čovek se pruža koliko je jorgan dugačak što znači kad nemožeš kupiti neku bolju i ova je dobra ako se povede računa.
 
u mom komsiluku covek kupio OLT za 1300eura sa kantama za djubrivo i ulozio u nju jos oko 400-500 eura i sejao ovog proleca i mogu da kazem da je ekstra .... Neznam sto sad OLT nije vise trazena sejalica ima ih u oglasima puno na prodaju
 
u mom komsiluku covek kupio OLT za 1300eura sa kantama za djubrivo i ulozio u nju jos oko 400-500 eura i sejao ovog proleca i mogu da kazem da je ekstra .... Neznam sto sad OLT nije vise trazena sejalica ima ih u oglasima puno na prodaju
od koga si čuo da olt pneumatska nije tražena,koliko ja pratim a pratim skuplje su nego prošle godine
da sam hteo u martu mogao sam prodati moju četvororednu za 2200-2300 i još dva kom.pride
 
Delovi su isti, ali ih ima ralicitih tipova, to jest varijacija. Ako vas sta interesuje hajte lepo samnom u Vajsku kod Sanjike pa da izucite sve moguce sklopove za ove vrste sejacica. Glavna razlika je u debljini vakumskog creva.
 
Nazad
Vrh