Pneumatske sejalice za kukuruz

Da li neko zna nešto više da mi kaže o "Sicam Unisem" sejalicama?

Neka iskustva u radu me najviše interesuju...
 
Stigla prinova
hrcxaf.jpg
5e74hi.jpg
30u5k0h.jpg
14y5tu9.jpg
 
Koliko kosta komplet baterija za olt sejalicu samo da se zasrafi za gredu hteo bih da je sirim za dogodine sa 4 na 6 redi.
 
U Rumi na vasaru trazili od 130-150 evra za bateriju i ja cu mozda moju da prosirim dogodine a na leto ja mislim da ce se naci za oko 100 evra po bateriji...
 
Srdjane jel ovo E.kontrola setve na 1 i 4 bateriju pozadi
Rale to je zadnja svetlosna grupa koja se prikljuci na traktor.Nema senzore za kontrolu setve.Placena je 3000e sa donosom do kuce.Ima ploce za kukuruz i soju, i dobro ocuvana.Evo juce je i sejala kukuruz a soju sam posejao zitnom pa je nisam probao.Dosta su joj teske baterije ali se lako ukjucuju i iskljucuju.evo malo slika.
s4m71z.jpg
3483nkk.jpg
 
Ja danas kupio 6 metalnih kompleta za drevnu OLT sijačicu sa plastičnim mehanizmima, pa sad imam metalne ploče, metalne ravnjače i metalne izbijače. Ljetos to sve valja polako očistiti, razraditi, demontirati sadašnje mehanizme i staviti ove nove. Kud ih nisam našao prije deset dana, ja vec posijao kukuruz.
 
U Rumi na vasaru trazili od 130-150 evra za bateriju i ja cu mozda moju da prosirim dogodine a na leto ja mislim da ce se naci za oko 100 evra po bateriji...
Ja sam cuo da covek u Zablju ima komplet nove dobio sam broj telefona pa cu posle setve nazvati cisto informativno da vidim koliko se krecu nemogu da postignem na vreme sve ovako cu ubrzati posao malo sa 6 redi
 
Nazad
Vrh