Pneumatske sejalice za kukuruz

@Cveja po
Ja sam kupio pre neki dan , ovaj mehanizam da seje po jedno zrno, e sad videcemo dali je to bas tako ko sto reklama kaze!:osmeh::ppozdrav:


... ljudi koji su to vec sezonu, dve , imali, rekose da moras da stavis plocu dva broja vecu, da bi to funkcionisalo.
Da li moze i suncokret da se seje?
 
Samsam pravio uzeo alat od prijatelj za pecenje gume,a precnika 185x24 lezaj 6204,,, Probacemo mislim da moze repu i soju da stisne zarusenu zemlju :sta:
 
Slika sejalice koju je član dragan82 postavio u oglasu pokazuje da je Maja kopija tj licenca nodeta.
15qf501.jpg
 
kiraj-procitaj tablicu na jednoj od slika i kazace ti se samo od sebe.a cenu ne bih da komentarisem.
 
znaci ispada da Kuhn deli licence ko god plati i moze da radi njihovu sejacicu pod svojim imenom?a gledao sam original kuhnovu na sajmu,identicna maja...a ova ime drugaciji vetar,ulagace i nema zagrtace nazad.
 
Ima maja sa takvim ulagačima ,sa ili bez zagrtača ,liveni ili gumeni nagazni točkovi itd.Sve zavisi od toga šta se želi platiti.
 
Kad se vracam 15 godine unazad i setim se jednod coveka iz mog sela koji je pricao da je jos 1988me god. paltio njegovu nodet 12000D.M. Svi u drustvu su mislili da on gresi u ciframa. Ali ipak taj covek nije tada lupao cene. Evo kao sto vidite to su cene , pa ko veruje neka veruje , a ko ne veruje neka se uveri.
 
Matic covek je pre 15 god pricao o ovoj sejalici.Samo ta njegova koji je on kupio 88me god nije imala depozitor za pesticide.

5z2oty.jpg
 
Džabe, stvarno. Ne vredi joj ni što je nova, ni što ima još bolju opremu, ni što je jeftinija preko 3000 evra... Jbg, nije iz Švajcarsku...
 
Nazad
Vrh