MTZ Belarus

Pa da to je pedesetka staljin.[/QUOTE]

На плочици на кабини пише МТЗ 52 али ме збуњује овај мотор Д-60,јер не могу да нађем податке о њему,на блоку пише 240 а на глави 50,јел то нека комбинација та два мотора ? Постоји неки МТЗ 52 Супер али ни о њему нема података.

- - - - - - - - - -

Код мене пише 70 по SAE

- - - - - - - - - -

Ja negde nađoh da D60 ima 70KS po SAE i koristi se za vučne agregate čini mi se 35KW


Sent from my iPhone using Tapatalk
Код мене пише 70 по SAE
 
Ja sam kupio kod njega za 7000. Moju sam izgubio u oranju. Tada je imao bar jos 5 komada

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Ovo sam uzeo za rusa 1025.
469f1a0eaf076dea68b22fc5ddf3de04.jpg
bd56a5dc004816d253bc7a9160e91594.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Koja je razlika između obične 820 i eurolux verzije osim u dinenziji guma?

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Koliko mu znači ta ojačana šasija u nekoj normalnoj eksploataciji? Poklopci motora su mi bitni ko lanjski sneg ...

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Pa ako ne dodajes tegova napred ne znaci u opste,evo moji giljaju godinama bez pucanja prednje kolevke ili sasije...dok kod drugara koji 892 sa onim njegovim gumama vecim prednja vuca mu je par puta kidala sasiju i on uzeo ta ojacanjau ap ili kod enderica bem li ga i evo vec tri godine samo gas..mislim da je dao 100 i neki euro za to..
 
Ok, znači može da se uzme naknadno ojačanje, ako mu recimo u budućnosti stavim prednji utovarivač. Ne daje mi se koliko više traže za eurolux verziju a dosta je više od 100 i nešto eura.

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam uzeo utovarivac adut,onaj jeftiniji,i njegovi nosaci se srafe tako da isppadne da ojacas sasiju..e sad ja ne tovarim mnogo,stotinak prikolica godisnje,al evo posle tri godine jos je sve u redu,a sam traktor ima godina dosta..al da ne sekiraj se,ojacanje danas sutra uvek mozes staviti,sve je sraf na šraf..
 
Nisam još ništa pazario pa bolje da se unapred raspitam pre nego odem u Agropanonku. Ako bih i stavljao utovarivač služio bi da nosi rolo bale i džambo vreće. Za utovar stajnjaka imam već kako a i 820 bi bila zakačena za prikolicu, tu mi treba odmena za 558.

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Meni je pucala sasija sa standardnim gumama,pa sam sam pravio sasiju i od tada nema problema.
 
Nazad
Vrh