MTZ Belarus

Dlaka falila da 2003-e ga imam u dvorištu novog...ali na moju sreću nije se to desilo...:osmeh:
 
Imali su i neki dogovor sa John Deere-om da ga unaprede još više ali u međuvremenu se gazda od firme razbolio i ugasilu su firmu 2004-e.:ppozdrav:
 
Cuo sam da su kod vas (srbija) stari rusi dosta jeftini, zanima me belarus 82, stara tipa sa malom kabinom pa ako neko ima neki kontakt ili prodaje rusa bio bi zahvalan na informacijama!
 
Cuo sam da su kod vas (srbija) stari rusi dosta jeftini, zanima me belarus 82, stara tipa sa malom kabinom pa ako neko ima neki kontakt ili prodaje rusa bio bi zahvalan na informacijama!
Druze mozda bi ja prodao mog ali je ubacen kombajski motor


Послато са Smartphone6.1 уз помоћ Тапатока
 
Jedan moj poznanik je ubacio mercedesov šestak motor u starog rusa. Nisam sa njim puno razgovarao o iskustvima, ali ovako laički meni odmah pada na pamet da li takav trakor ima dovoljno težine da iskoristi tu snagu?
 
Nema jos ima problem sa onim polovljenjem brzina oce taj deo da pokida gledao sam par takvih budzevina ali ni jedna nije sretno resena.Bili su iz Idjosa neka dva brata oni su od Volvoa 145ks motor ubacili i vecito problem sa tim reduktorom za polovljenje su imali pa onda zadnje gume budzili od nekog Dzondira pa prednje gume ali da je orao to je radio bez premca do kolena tri brazde i 6 brza pun gas.
 
Tu je problem više lamela koja je slabiji deo kod rusa ,nego reduktor i menjač
 
Ljudi sta vam kazem on ima 105 ks. Menjac nema problema, a lamelu oce da strada ako neznate da rukujete sa njim. On se sa tri brazde igra. Blokadu diferencijala ni nema ali prednju vucu kad ukljucite gde zapne izvlaci ko od sale. Za tegove normalno da mora imati sve.

Послато са Smartphone6.1 уз помоћ Тапатока
 
Поздрав свима,од прије мјесец дана и ја постадох члан МТЗ заједнице:osmeh:.Захваљујхем се свима који својим постовима помажете почетницима да се снађу а посебно се захваљујем члану Саворису кога сам смарао преко телефона.



Ово је мој четрдесетогодишњак,исправан је и поприлично запуштен.За почетак би волио да ми помогнете да сконтам који модел је у питању јер ни на Руским сајтовима не могу наћи податке.

 
zanima me dali moze stara 82 da nosi na poteznici na polugama berac i jednosovinku prikolicu punu kukuruza ili moram kupovati onu ispod traktora. I gde moye da se nadje ta poteznica
 
Nazad
Vrh