MTZ Belarus

Na 1221 nemas za poluge. Imas onu dole sto ide sa menjaca i prolazi ispod pogona kardana. I ima gornja poteznica sa zvonom za kamionske prikolice.
 
Има ли неко ко може да ми помогне да сконтам који модел је у питању јер ни на Руским сајтовима не могу наћи податке.
[/QUOTE]
 
Na 1221 nemas za poluge. Imas onu dole sto ide sa menjaca i prolazi ispod pogona kardana. I ima gornja poteznica sa zvonom za kamionske prikolice.

E bas ta sto ide dole sa menjaca i prolazi ispod kardana mi treba, ovu gornju imam.... Ako neko ima nek javi, ili nek javi gde ima da se kupi, kod Rusa na najlonu nema, u Agropanonci nisam ni pitao...
 
E bas ta sto ide dole sa menjaca i prolazi ispod kardana mi treba, ovu gornju imam.... Ako neko ima nek javi, ili nek javi gde ima da se kupi, kod Rusa na najlonu nema, u Agropanonci nisam ni pitao...

Ima u agropanonci,ali mislim da je paprena. Prodavao je neko na Mojauto ili na polovni automobili. Ja sam za 82.1 kupio od onog sto pravi,sad vise i ne znam da li je iz Vojke ili Pazove.
 
Na poluge godinama nosim prikolicu i nije bilo problema.
Slažem se ja,samo sam napisao da nije preporučljivo.Svaka vuča ima svoju namenu.Donja vuča nimalo nije jeftina i ne bi je pravili da ne treba.
Meni je raćunao 250 E kada smo kupovali Rusa mada mi nije trebala ali gazda zaintačio i neće da proda traktor bez vuče i zato sad ja nju šetam po garažama.
 
Ja imam kosanovicevu gornju poteznicu za prikolice,i posle 8,9 godina i ona i klinovi su ko juce stavljeni,ako i donju radi kao i ovu onda ima moju preporuku..
 
Ja imam Kosanovicevu donju za t40.Mada mislim da je ista i za 82 samo je ploca druga.Odlicna poteznica.
4b0fba700069e84b004020746f1649cf.jpg


Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
На плочици на кабини пише МТЗ 52 али ме збуњује овај мотор Д-60,јер не могу да нађем податке о њему,на блоку пише 240 а на глави 50,јел то нека комбинација та два мотора ? Постоји неки МТЗ 52 Супер али ни о њему нема података.
Motor je od 50-52ke..[/QUOTE]
 
Ja negde nađoh da D60 ima 70KS po SAE i koristi se za vučne agregate čini mi se 35KW


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh