Massey Ferguson

Ovo je nesto normalno,da ne preterujemo,sutra nam stizu i delovi za secku a mislim da se brzina nece promeniti.
 
Danas sastavljena i namontirana secka,sutra ako bude vreme kako treba videcemo i kako radi.
 
Nisam jos napravio snimak ali secka radi super!Najvise sto sam napunio u bunker bilo je 7680 kg kukuruza sa 14,4% vlage.
 
Spajki,
ako je ovaj MF na izlazu iz Bečeja ptema Bačkoj Topoli,video sam ga .Kombajn lepo izgleda.:ppozdrav:
 
big_4155327-c036.jpg
Pozdrav svima i zelim da izdelim 1 savet iz mog iskustva. Ne valja da se kupi ovakav kombajn u krajevima gde su uski putevi i gde ima drvece pored puta. Iz razloga sto je kabina sa strane , pa smeta prilikom probijanja po tim putevima. Moze lako doci do razbijanja stakala.
 
seca. nemam pojma , verovatno da je ovo super kombajn. Ja sam imao ogroman problem sa takvom kabinom na zmaja 135 i zato kazem da svi znaju. U mom kraju brze od mene po losim putevima su se probijali i veci kombajni , samo zato sto im se kabina nalazila na sredini.
 
Ti si iz vojvodine , kod tebe mozda nema bagrem pored puta i mozda su potevi siri. A masej kao marka nebi trebalo da je los.
 
Nazad
Vrh