Massey Ferguson

Hteo bih kupiti jedan kombajn za zito, ali me interesuje koji bi mi najbolje odgovarao, ja sam gledao neke i svideli su mi se Massey Ferguson 206 i 187. E sad koji je bolji? I imali jos neki slican ovim kombajnima ? Unapred hvala

- - - - - - - - - -

Zna li neko nesto o MF 307 kombajnu i da li ima neko upustvo od njega da se skine ?
 
Da li na mf 31 1984 godiste moze da se prikaci adapter za kukuruz (koliko redova i koja je cena) unapred hvala
 
pozdrav ljudi,ima li ko MF 507,koje su mu mane,sta bi trebao posebno da pregledam prilikom kupovine,neki utisci o njemu.i da od kada do kada se proizvodio....hvala unapred..
 
Ima ih kod mene u Beceju i okolini,rade dobro.Sto se odrzavanja tice,delovi se mogu nabaviti,napraviti...A cena?Od Zmaja je skuplje odrzavanje sigurno a kad pogledas kapacitet,udobnost,kabinu sa klimom...
 
Pozdrav svima!Mene zanima da li neko od vas ima kombajn Massey Ferguson Activa da mi kaze nesto o njemu.Kakav je u radu,koje su mu mane,vrline...Zelim da kupim takav pa bi hteo da cujem neke savete od nekog ko vec ima ovaj kombajn!Hvala unapred!
 
S kolikim hederom, i ako moze sta ima od opreme, i o kom modelu je rec, koliko sam primetio ima ih dva tri, ako se nevaram.
 
Isti model imas i kod Laverde,s obzirom da se prave u istoj fabrici u Italiji.Novo je novo ,sta reci.Da li ti gledas samo nov kombajn ili mozda i polovan?
 
Pogledaj u temi Clas, u zadnje vreme je pisano o nabavkama kombajna iz inostranstva,mozda ti pomogne.Za te pare imas izbora i New Holand model tc nov sa 5,1 m hederom.
 
Nazad
Vrh