Krunjači kukuruza Čakovec

Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

SAKULJAN je napisao(la):
Daj neku sliku da ga vidimo kako izgleda
Neznas mozda dali ta fabrika postoji danas?
Sutra cu procitati podatke sa plocice a slika, kako se to uopste postavlja
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Imas tamo gde kucas tekst kada hoces nesto da skines pa onda stisnes UBACITE SLIKU pa posle ides na BROWSE nadjes sliku na kompijuteru pa onda stisnes OPEN i onda ides na UPLOAD NOW i malo sacekas i kada ti se pojavi tekst u tom malom prozorcetu ispod slike,kopiras taj tekst u tekst koji postavljas na forum a moze i bez teksta,i to izgleda ovako
hx3rdx.jpg
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

2lnd7qa.jpg

Evo slike malog cakoveca..........
Post je spojen: [time]1298035287[/time]
_________________________________________________
jzfjmf.jpg

Podaci o cakovcu........
2q2l6vm.jpg

Ovo sam morao da pravim.............
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

mladen87 je napisao(la):
sova je napisao(la):
2q2l6vm.jpg

Ovo sam morao da pravim.............
kakav ti je to cardak? :D
Neshvatam kako mislis kakav? Zidan supljim blokom, tako da zid dodje sirine 20cm.Na tri strane unutar zgrade,nemoras otvarati krov zapunjenje a i d obije se velika duzina . :D
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

mladen87 je napisao(la):
sto nisi pravio klasican od drveta ili metala,dosta je jeftinije nego da zidas? :ppozdrav:
Imao sam i drvene (imam ih jos uvijek) i cim malo ostare , moras ih svake godine utezati.Ovako uz cardak dobijam i supu, a da sam ovdje blok zamijenio drvetom ili zeljezom razlika u cijeni nikakva(5000 kom bloka x 0,62 =3100maraka, toliko bih dao ::novac:: za letvu i grede) Plus glodari :zli: nemaju sad sta grickati :D
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

panonac je napisao(la):
Pre mesec dana,uvoznik Cakovca za Srbiju,doneli mi kuci/to je onaj zeleno crveni/
Jel si kupio nov sada?Daj neki telefon ili sajt njihov ako imaju nesto i daj sliku da vidim kako izgleda novi CAKOVEC?
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Jel tvoj ovaj mali krunjac ili veliki?koliko si ga platio?
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Evo nekih svezih slika
91i650.jpg

jhsnbo.jpg

wh0heh.jpg

Slikano posle pranja,inace krunjac je star 27 godina i nije farban nikada ja sam prvi vlasnik a okrunio sam sa njim more kukuruza
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Kvalitetno je napravljen zato i izdrzava toliko godina ovo danas sto prave privatnici strasno su mekani,kod nas ima 2 takva doterao u februaru jedan covek cakovca jako drobi sapurike a zvuk kao da bi ubacivao betonske blokove celo selo se trese totalno drugaciji zvuk nego sto se cakovec cuje i jako odskace od zemlje tu nesto nije u vinkli sta je taj kupio da bog sacuva.
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Ovaj moj ne lomi sapurine i ne skace od zemlje ali se cuje isto tako jako
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

steva 1984 je napisao(la):
Kvalitetno je napravljen zato i izdrzava toliko godina ovo danas sto prave privatnici strasno su mekani,kod nas ima 2 takva doterao u februaru jedan covek cakovca jako drobi sapurike a zvuk kao da bi ubacivao betonske blokove celo selo se trese totalno drugaciji zvuk nego sto se cakovec cuje i jako odskace od zemlje tu nesto nije u vinkli sta je taj kupio da bog sacuva.
Lomi tekun(sapurike) zato sto je pretegnuta korpa, a skace zato sto mu je neki rotirajuci element u debalansu. Vjerovatno.
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

SAKULJAN-BUKUR je napisao(la):
Ovaj moj ne lomi sapurine i ne skace od zemlje ali se cuje isto tako jako
Ma jok ovaj se katastrofa cuje znam kako cakovec ima zvuk krunio mi je nekoliko godina jedan dok nismo kupili krunjac.Ovaj strasno lupa kao da upadaju betonski blokovi prosto te strah da si pored njega u totalnom je debalansu jer je tu izgleda sve krivo nesto tu bas nevalja treba tu nova korpa i dob to je neki kombinat koristio a taj kupio za sitne pare a dobar krunjac mu je skup kao sta tu ima korpu,dob i sita.
 
Nazad
Vrh