Krunjači kukuruza Čakovec

Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

pa jel nevidis elevator napred to je njegov elevator od 5m koji vuce za sobom i mozes ga okretati na koju god stranu hoces nije kao na becejskom samo pravo.
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Ala guta, svaka mu čast ::svaka cast::
Koja je oznaka ovog čakovca (pošto su oni pravili i manje krunjače) , i kolko je njegov učinak za jedan sat?
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

SAKULJAN je napisao(la):
pa jel nevidis elevator napred to je njegov elevator od 5m koji vuce za sobom i mozes ga okretati na koju god stranu hoces nije kao na becejskom samo pravo.
ja koliko vidim to nije fabricki....
znaci kupovinom krunjaca,moras misliti i o elevatoru.npr. ja nemam elevator pa zato kazem.
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

kapacitet mu je 22t na sat po fabrickom katalogu a guta vagon za 40 minuta samo treba da se nahrani rekord mi je 27minuta vagon a oznaka je KK22
Post je spojen: [time]1289904332[/time]
_________________________________________________
KishRobert je napisao(la):
SAKULJAN je napisao(la):
pa jel nevidis elevator napred to je njegov elevator od 5m koji vuce za sobom i mozes ga okretati na koju god stranu hoces nije kao na becejskom samo pravo.
ja koliko vidim to nije fabricki....
znaci kupovinom krunjaca,moras misliti i o elevatoru.npr. ja nemam elevator pa zato kazem.
NIJE FABRICKI JA SAM GA PRAVIO SAM NAKNADNO I KOSTAO ME JE 200 E
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Pozdrav svima,kako su se pokazali Cakovec krunjaci na traktorski pogon,oni su zeleno crvene boje i krune 3,5 tone na sat.
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Ima ih i zeleno crvenih e sada zavisi koji tip ovi veci krune mnogo vise od 3,5 tone na sat krune oko 15 tona na sat i vise :cao:
Ja imam na traktorski pogon vidi se na snimcima gore to je moj i ja sam prezadovoljan imam ga 25 godina imao sam ranije dva komada
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Postavi neku sliku da ga vidimo kako izgleda
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Sakuljan ili jos bolje sogore ajde da krunimo kao prosle godine??
Jel se secas kakvo je vreme bilo :haha:ovo je sad sitno zito spram prosle god :ppozdrav:,
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

O sogore pozdrav dobro nam dosao na forum
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Hvala,poz
Cakovec su krunjaci velikog kapaciteta samo treba da su i ambari veliki i dvorista pa samo gas,gas e onda vidis njegov pravi ucinak!
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Ma imaju jako veliku propusnu moc ja mislim da veci od njih nema
Dr.Grujo daj neku sliku od tvog CAKOVECA,jel si ga kupio novog?
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

i ja imam cakovec i mogu reci sve najbolje o njemu .....kad smo krunili kod coveka u selo pukla vrata gde se ispusta kukuruz i napunila nazad onaj kos padaloje dola a on nije STAO a 542 samo kadi ::traktor1::...... :D :cao: ::svaka cast:: ::namigivanje::
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

SAKULJAN je napisao(la):
Ma imaju jako veliku propusnu moc ja mislim da veci od njih nema
Dr.Grujo daj neku sliku od tvog CAKOVECA,jel si ga kupio novog?
j5bj85.jpg
2055yyo.jpg


Da kupio sam ga novog i ja isto mislim da od njega nema moćnijeg krunača. :ppozdrav:
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

nikola94 je napisao(la):
i ja imam cakovec i mogu reci sve najbolje o njemu .....kad smo krunili kod coveka u selo pukla vrata gde se ispusta kukuruz i napunila nazad onaj kos padaloje dola a on nije STAO a 542 samo kadi ::traktor1::...... :D :cao: ::svaka cast:: ::namigivanje::
Nidzo daj neku sliku od masine
Post je spojen: [time]Sat Jan 1 02:55:22 2011[/time]
_________________________________________________
SRECNA NOVA GODINA SVIMA i da u ovoj godini bude materijala za cakovca jos vise nego 2010 :cao:
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Evo par snimaka od krunjenja sa CAKOVECOM[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KwCZVuwK3uA[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=idg1Tn0QCSg&feature=related[/youtube]
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Ja imam mali cakovec 3t/h.Kupljen je 1984g. i nikakvih kvarova, motor monofazni 2,2kw ima spiralu za dzakiranje ali ne za prikolicu tako da sam morao praviti transporter.Za manji obim posla- :D
 
Odg: KRUNJACI KUKURUZA ..CAKOVEC,,

Daj neku sliku da ga vidimo kako izgleda
Neznas mozda dali ta fabrika postoji danas?
 
Nazad
Vrh