IPARD fondovi EU

Ja vam kažem koliko uzima jedna agencija sa iskustvom u IPARD-u u tri evropske države.Koje kakvih drugih ima i biće ih sve više ali malo treba gledati i kod koga otići.Ista stvar kao sa advokatima.Svi se zovu advokatom a ne koštaju i ne odrade isto.
 
Pravila su napisana....... i jasna su ko dan...... za one koji znaju "da čitaju"........

Za ostale...... opet će im Vučić biti kriv...... :haha::ppozdrav:
 
Meni je jasno bar što se mene tiče. Kupuj ono što možeš sam da isfinansiraš. Vrlo jednostavno :)

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Više će se para uzeti ,odn. više novaca će otići u eu jer te agencije znaju proceduru,a one su uglavnom iz eu, neki će proći a mnogi neće a cenim da više od 1000 prijava za traktor biti neće,i normalna je stvar da će se ići u te agencije tipa tašna mašna od danas do sutra,a bg i ns će odlučivati jer je to očekivanje eu da se izkristališe ko će orati njive Srpske,tako da ta vaša teorija da su samo ova naša bagra đubrad pada u vodu đubrad su i oni iz eu,a da ovaj naš nije tako poslušan nebi bio na vlasti više to sigurno.
 
Ja sam napisao da ima agencije koje vam ne uzimaju ni dinara do odobrenja a neki od vas i dalje pisete da su te konsulting agencije iz EU ili da imaju iskustva sa Ipardom u 3 zemlje iz Eu.
Sve ove agencije su sa naseg prostora i iskustva sa Ipardom ni jedna NEMA, zato i ima svakakvih tumacenja sa njihove strane.
Neke od njih su radile neke Evropske projekte ali ne sa Ipardom.
 
Sve te agencije su mi čudne, liče jedna na drugu, svi bi uzeli pare, i to što više, ali još uvek se ne snalaze kako to da izvedu, jer znaju toliko o IPARD-u koliko su čuli na tim prezentacijama, a novina ima svakog dana sve više.
Samo jedan podatak, biznis plan za firme je od 1 do 2%, a ovde se sada lovi u mutnom na brzinu, pa ko koga...
 
Nazad
Vrh