IPARD fondovi EU

За тај Ипард тј Ипард уопште по мени мораш имати већ постојећу инфраструктуру у Дворишту...Типа качаре,старе шупе,крив сењак,патосана авлија цигљом,стајњак у гувну на гомили,штале,свињци мало килавији можеш да њачеш а не да конкуришеш...можда грешим такав утисак сам стекао.
 
Ја размишљам да подигнем објекат на планини 10-ак км од мог села, на локацији бивше железничке станице Обрадовe Столицe , где је некада била пруга уског колосека Параћин-Зајечар..Ту je i tunel dug 2 км. izgradjen 1910-11 год. Траса подсеца на Шарганску осмицу, мислим pо пејзажу..Ми смо планински крај и мозда би то било интересантно људима из града.. Ево како то изгледа из угла бициклиста-авантуриста.
 
Poslednja izmena:
Sreća pa čitam i latinicu i ćirilicu...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
To nije sreca, nego li bio dobar ucitelj-uciteljica, a ti dobar djak😀. I treba da znaš i jedno i drugo pismo.. Ja sam poprilicno zaboravio da pišem ćirilicu, a čitam naravno..i kucam latinicu, nego mi telefon bio podesen da prevodi na ćirilicu, a kada posle slovnih gresaka uredjujem, vise ne prevodi i ostane latinica..Eto to je razlog.. Izvinjavam se!..
 
Nisam konkurisao ali se kao spremam...
Rekonstrukcija postojećeg objekta sa adaptacijom i opremanjem...
Primarno je gradjevinska dozvola, izvor finansiranja i odgovarajuća konsultanska kuća.
Od matrapaza tipa znam čoveka beži...
Jel ovo za ratarstvo ili turizam?

Jel moze postojeci hangar za mašine da se adaptira?
 
Nazad
Vrh