IMT

E imaju oni tri fore, jedna je da je vlasnik u Pancevu, druga u Smedrevu a treća u Beogradu a traktor se uvek nalazi u Dolovu. Ja ove zime kad sam kupavao traktor vidim pise ferguson 1500e, lokacija Beograd uži, i bas me zanimalo da cujem ko vozi fergusona u Bg, nazovem kad javlja se neka gospođa kaže traktor je Dolovu i setim se lika koji mi je pricao da je isao da vidi traktor u Dolovo i kako se zajebo. Posle vidim 1500e Pancevo, javlja se izvesni gospodin kaze traktor u Dolovu, da bi posle opet zavao da pitam za Smedrevo kad sam naisao u oglasima. Opet se javlja zena, ista prica kao i za Beograd samo ovaj put zivi u Smedrevu. Ovo sam napisao da bi skrenuo pažnu ljudima na date slučajeve da ih ne zajebu. A trebalo ni otvoriti i posebnu temu koja se isključivo tiče prevara prilikom kupovine traktora, oruđa i delova za iste, mnogo se bagre nakotilo. Evo meni se bas skoro desilo da sam za belorusa kupio sklopu koja je tobož orginal ruska i platio je 900 din a ona se istopila kad sam prvi put palio traktor. Izvinjavam se za :off_topic:
 
Pomagajte,kako mi treba jedan manji traktor kupio bih novi 539,posao bi mu bio špricanje,kosidba i zgrtanje sijena.Išao sam danas gledati ali nekakvi su mi čudni sa onim crnim motorom i diferencijalom.Na motoru piše IMR ali na šta bi još trebao obratiti pažnju,znam da je tvornica zatvorena pa se čudim otkuda im novi.Dajte par savjeta jer o fergi nemam pojma sad imam JD i imao sam torpeda 45

нема нов трактор сви се воде на 2013 годиште
 
Nerazumem pa jel Imt proizvodi traktore...ili samo 539 sa starom kabinom...ja sam crne motore video samo u Republici Srpskoj

- - - - - - - - - -

a mislio sam da su crni za izvoz

- - - - - - - - - -

a lepi su bas kad zamasti nevidi se
 
A gde su nestale one silne pod teme u sklopu IMT?Trazim nesto ali izgleda da ga necu pronaci...
 
9rtveu.jpg
Баш ме чуди што више не производе тракторе, кад користе технологију као из F1 протераш пар кругова па у бокс. Ово је трећа полуосовина за 550сати. јуче ми отказала хидраулика,о томе више у теми ИМТ хидраулика.
 
Koliko vredi Imt 533 otprilike 70-to godiste + - par godina ne znam ni ja tacno, bez kabine, motor zaribao, ima 8000rh zadnje gume dobre, prednje bih se mogle promenuti.
 
9rtveu.jpg
Баш ме чуди што више не производе тракторе, кад користе технологију као из F1 протераш пар кругова па у бокс. Ово је трећа полуосовина за 550сати. јуче ми отказала хидраулика,о томе више у теми ИМТ хидраулика.

mirko kupovinom nove,ce da te sluzi jedno 200h,nosi to dobrom tokaru da ti napravi taj kroner od kamionske stare poluosovine od krsta sto ulazi u rirubnicu,tako je rijeseno isto kod zeta na istom traktoru i posle nije imao problema na obadvije strane tako uradito.
a dok to nije uradito do 800h je zamijenio tri "imt-ove"
 
9rtveu.jpg
Баш ме чуди што више не производе тракторе, кад користе технологију као из F1 протераш пар кругова па у бокс. Ово је трећа полуосовина за 550сати. јуче ми отказала хидраулика,о томе више у теми ИМТ хидраулика.


Kazu slab 539 , a on zna da odkine i poluosovinu :osmeh: Vidi kako je upreo k'o perecu.
 
Bas bi voleo da cujem tvoje misljenje koliko vredi ferguson 533 sa jednostepenim kvacilom bez blokade sa neispravnim,tj.zaribalim motorom,bez kabine.
Isprati koje je podatke naveo covek pa posle daj sud.
 
To bi kod mene vredelo 1500e,skoro je jedna osoba u susednom selu prodala 533 za 3000e,nikad mu nije radjena generalna.Znaci da nije bio bas najbolji,jedino gume bile solidne.

- - - - - - - - - -

Naravno bio bez kabine.
 
Nazad
Vrh