Deutz-Fahr

Какво је то зло јесте одлична ствар, али што кажеш никако иза ње док ради. Гледам код мене како је исцепала лим кад су ножеви пуцали, али лим није за потцењивање. Ја сам летос имао срање са сечком ладно ми комбајн прогутао фудбалску лопту коју је неко шутнуо у пшеницу. Епилог искривљени ножеви један пукнути сечка добила екцентар и на дуж се сва распала по саставима. Значи дошло ми ту лопту да поједем, изгубили смо цео тај дан у склапању сечке и центрирању.
 
Koja je razlika izmedju 3580 i 3610
Jel razlika u korist 3610??
Neka neko odgovori ko dobro zna i jedan i drugi


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Koliko taj kombajn ima radnih sati? Imas nekih slika potrosnih dijelova? Jel nema drugi u ponudi kad si zapeo bas toliko za njega?
3580 i 3610 ogromna razlika. Prvi ima 5 slamotresa, ulaz bubnja 127cm. 3610 ima 6 slamotresa, ulaz bubnja 152cm, vecu povrsinu slamotresa i sita..
 
Radnih sati ima 6300 a i nemam bas nesto pomenutih slika.(nema ih bas neki izbor) taj mi najurednije izgleda
Sad nadjoh na oglasu taj 3610 jeftiniji i 3 god mladjiss 3900 sati premda nema kukuruzni adapter
Sad razmisljam otici i njega pogledat
Ono sto pise u oglasu jedna po jedna stavka ispade da je u tip top stanju


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ne znam sta bi ti rekao kad si se bas zagrijao za kombajn sa toliko sati.. Evo ti jedan preko…
Gerade bei #Kleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?
 
Po meni je već 4.000 rs ozbiljna cifra, a 6.000 ja baš mnogo. Ali rade neki (češće ne rade) i sa više rs.
 
Eto sad
Mnogi su hvalili te motore da mogu napravit dosta vise od 6000 rh a sad mnogo i 4000


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Kakav je motor na 3610 sa 192 ks
To je u odnosu na onaj (3580 -156ks ) o kome ja sve vreme pisem mnogo vise snage, da li mu je i potrosnja mnogo veca i jel i taj isto vazdusar??


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Idi na ,,Konedata", skroz dole imaš sitnim slovima sve marke kombajna, klikneš i otvoriće ti se svi modeli, klikneš na model i otvoriće ti se opis i tabela sa podacima
 
Kakav je motor na 3610 sa 192 ks
To je u odnosu na onaj (3580 -156ks ) o kome ja sve vreme pisem mnogo vise snage, da li mu je i potrosnja mnogo veca i jel i taj isto vazdusar??


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Nije svaki 36.10 sa 192 ks. Moj je iz zadnje serije, pre Toplinera, ima motor BF6L913C, heder 4.80m, 6 redi Drago, ide ko blesav. Serije pre 89. Imaju 170 KS.
 
Moze li se priblizno odredit koliko kombajn za 1 rh moze uradit tj.ovrsit zita.
Jasno mi je da tu uticu mnogi faktori ali napisao sam priblizno.
Noviji kombajni kazu mjere odvojeno rh motora od vrsalice


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
U sate motora ti ide i transport, cekanje prikolic itd. Jos se sati redovno vracaju.. Al aj et nek bude 1ha po sat, da imas cisto neku sliku koliko je odradio
 
Nazad
Vrh