Deutz-Fahr

Sa kojim su se sve motorima radili ovi modeli
Ovaj na koji sam se nameracio ima 115 kw a na netu nigde da nadjem sa tim motorom,


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ma nije pukao slamotres, da jeste onda bi dobila sita ili sabirna ravan ili bi se jednostavno slamotres savio dole... sve zavisi gde pukne.
Nije ni osovina slamotresa niti njeni ležajevi uzrok jer bi se slamotresi naslonili na šasiju kombajna ili jedan na drugoga opet sve u zavisnosti od toga gde je pukla osovina ili se samleo ležaj...
Siguran sam 99% da je u pitanju udarac od spolja ka unutra. Imaš još slika kolega?
 
Zna li neko nesto vise o kukuruznom afapteru New Holand sa 5 redi , koje su mu mane i kolika mu je prosecna vrednost


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Da li bi sadašnji ili bivši vlasnici Dwutz Fahr C6205 ponovo kupili taj nov kombajn za površinu oko 500 kj +, -- ili neki drugi ? Da li sa jednim ili dva doba ?
 
Kakav je tip adaptera, imas li sliku?

5d8b96bae3c77519e8e9a11470aad89b.jpg

bb87141820b1af3d398f923bc038d0ca.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Evo video od DF 3580 o kojem svo vreme pisem pa ako neko nesto bitno uoci neka napise


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
4000e placen u Hr.prije 2 godine.Nemam tarup na njemu.Nije se nista kvarilo_Ok adapter i kacim ga za 36.30.
 
Nemoj da me pogrešno razumeš ali ako je nešto dobro i nije skupo u oglasima neće biti dugo da bi baš mene dočekalo. Dobro i povoljno se odmah proda.
 
Ja bi radije zrtvovao povoljno zarad dobrog, cijenu bi prezalio ali da je dobro zato i postabljam ovde slike i video da cujem vasa misljenja


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Neznam da li sam dobro video kad mu je dodao gas puno mi belog dima izbacio a što kaže kolega to što lupka moguće da su sita po zvuku.
 
Nazad
Vrh