Claas

Dakle remenica na mercatoru je isječena ima druga za 100€, a ima i komplet bubanj za 400€, uzrok je neka platna na ležaju, ustvari ide ležaj pa ta kao zupčasta platna, pa neki navoj na osovinu pa matica ta platna je jako loša bila a nova je kupljena jer orginalna je skinuta koja je bila puno jača a ovu je ležaj podvuko pod sebe i kuglice poispadale, sada sam to sve narućio orginalno i cekam da stigne, samo remenicu sam uzeo polovnu jer nova je vrtoglavih 2500€ :)
 
Juce kupljen nov hladnjak za 108 u Axialu. Nije original Claas ali je identican i cena mu je 5x manja.

2d2aghw.jpg
 
nebitno,bitno mi je da nemoram da munducim nosace i ostalo,nego da ga samo zavrnem,nemogu sad da okacim sliku kompresora
 
Verovatno sam stotrijesosmi koji pita, ali da li neko može da me usmeri gde mogu da nađem (skinem) upustvo za CLAAS dominator 98 SL (upustvo za rukovanje, bordinformator, podešavanje za kulture, delovi i tako to...) Unapred veeliko fala!
 
nebitno,bitno mi je da nemoram da munducim nosace i ostalo,nego da ga samo zavrnem,nemogu sad da okacim sliku kompresora

Ja sam pred zetvu kupio nov kompresor klime za klasa dominatora 98 isti kao sto je i bio na njemu cena je bila 48000,00 ili 52000,00 din. nisam siguran ako te nov zanima dacu ti brojeve tel pa se raspitaj!
 
Evo i ovo se se desava. Sreca u nesreci sto niko nije povredjen, kombajn je jedno 2-3 dana popravljan i uspesno priveo sezonu kraju. Inace merkator je od drugara a vozio je (ne)iskusni kombajner.[video=youtube_share;Qhw4g4uX7OE]http://youtu.be/Qhw4g4uX7OE[/video]
 
Nazad
Vrh