Cisterne za gorivo, vodu...

1jrmmr.jpg


ove su mnogo skuplje dali vrede toliko....?
 
Ganc nove sa cepom (nije na slici)na plasticnoj paleti sa crevom i nastavkom za crevo dopremljene kuci 100e komad
 
Pa ako ti treba za naftu ja tu ne vidim isplativost.Jedno bure od 220l košta oko 400-500 dinara.Sam izračunaj koliko litara možeš skladištiti u burad za pare kojim bi kupio jednu cisternu.Ukoliko treba za neke druge namene onda cilj opravdava sredstva.
 
Kad sam te sad čuo prijatelju vidim da ne paorišeš kolko i ja al sve ću ti objasniti u bure kad uđe voda bure unutra zarđa i onda imaš naftu za bacanje oko 20litara po buretu a ove cisterne ja u jednoj već 2 godine držim naftu i kako sam je stavio tako je i ostala + te cisterne istovariš sa viljuškarom kad su napunjene
 
1jrmmr.jpg


ove su mnogo skuplje dali vrede toliko....?

Ja sam narucio od tog istog prodavca ima neka oblozena sa limom 110 evra kaze da ce je doneti do petka za taj novac.Gledao sam neke polovne za 70 evra ali neko ulje u njima je bilo skladisteno i to treba da se pere nevredi to 70 evra
 
1 plastična cisterna =1000litara nafte=9000dinara po komadu plaćene
Za te pare ide:
9000:500din/kom=18kom x 210litara=3780 litara
Meni je u ovom vanrednom trenutku ta računica bitna.Drugo o kakvoj vodi ti pričaš.Kod mene sva burad stoje u šupi dge ni mačke ne ulaze ,a kamoli kiša.
 
Danas dovezao cisternu Majevicinu za gorivo za ovo sto su delili bonove, 6300 litara , sa mernom grupom crevom, elektronikom itd.
24fbos3.jpg
120mmhx.jpg
s62ioj.jpg
bk802.jpg
lfmeq.jpg
 
plastičnih burića od 1000l na paleti za metalnim kavezom okolo
Да ли неко зна колики отвор у цолима има онај испуст. Нешто сам мерио има око 55, 58 мм споља на навоју, али не знам праву меру како се то каже правилно у цолима.

Заправо хоћу да на цистерну повежем две окитен цеви од 6/4 цола. Па ми треба нека "Т" рачва.
 
Gde ima da se nabave plastične cisterne 1000 litara? Hitno mi trebaju za vodu za prskanje.
 
Nazad
Vrh